Категорії

ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС

Заполните форму и мы свяжемся с Вами!

Введите последние 3 символа слова “индикатор”
Закрыть окно
Електропіч камерна СНО-8.6.6,5/2 И1 Електропіч камерна СНО-8.6.6,5/2 И1 Електропіч камерна СНО-8.6.6,5/2 И1
Електропіч камерна СНО-8.6.6,5/2 И1
?

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Виробник:Бортек
?

Наличие гарантийных обязательств производителем, подтверждает отсутствие в изделии дефектов и принимает на себя обязатель­ства по обеспечению бесплатного ремонта и замены вышедших из строя элементов, без вины пользователя, на протяжении всего срока гарантии. В результате невозможности ремонта изделия, полная его замена без потери технических характеристик.

Гарантійний термін: 12
?

Маркировка — нанесение условных знаков, букв, цифр, графических знаков или надписей на объект, с целью его дальнейшей идентификации (узнавания), указания его свойств и характеристик.

Маркування: СНО до 600°C
?

Страна в которой находится производство продукции.

Країна виробник: Україна

Електропіч камерна СНО-8.6.6,5/2 И1

Комплектація: Піч електрична камерна СНО-8.6.6,5/2 И1; запасний нагрівач; паспорта та інструкції по експлуатації на електропіч і терморегулятор. Можна встановити вентилятор для обдування садки та організації руху атмосфери в робочій камері печі.

Ціни надаються за запитом.

Умови поставки: Термін виготовлення 30 робочих днів з моменту передоплати 50%. Приймання виготовленої електропечі здійснюється на території Виконавця. Відвантаження: транспортною компанією або самовивозом після 100% оплати. Варіанти доставки, більш детально, обговорюються із Замовником з моменту передоплати, в залежності від наявності транспорту, розмірів приміщень і т.п. ТОВ "Бортек" забезпечує завантаження та митне оформлення вантажу на експорт. При необхідності, здійснюємо шефмонтаж обладнання, пусконалагоджувальні роботи та навчання персоналу на території Замовника.

Гарантія: забезпечується гарантійне (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування. Здійснюємо технічну підтримку, постачання комплектуючих, модернізацію та оновлення технічних характеристик обладнання, а також капітальний ремонт.

Технічні характеристики СНО-8.6.6,5/2 
И1 – робоча камера печі виготовлена із чорної сталі та покрита термостійкою фарбою  
1 Номінальна потужність, кВт 19,6 Запасний ТЕН

Робоча камера
2 Параметри електроживлення 3×380 В, 50 Гц
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС 200
4 Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС 40...200
5 Стабільність регулювання температури в  усталеному тепловому режимі, без садки, ºС ± 3
6 Середовище в робочій камері  Повітря
7 Терморегулятор / Термопара ТРП-08-ТП (за замовчуванням) / ТХК
8 Розміри робочого простору, ширина × довжина × висота, мм 800 × 600 × 650
9 Габаритні розміри, ширина × довжина × висота, мм 1350 × 1000 × 1500
10 Кількість жаровень, шт 1
11 Розрахункова маса, кг 300
12 Наявність вентилятора (для рівномірного розподілу температури по робочій камері) за погодженням із Замовником

Параметри печі можуть змінюватися за погодженням із Замовником.

Технічний опис: Промислова електропіч СНО-8.6.6,5/2 И1призначена для сушіння різних матеріалів та виробів. Робоча камера печі виготовлена ​​з чорної сталі та покрита термостійкої фарбою. Нагрівачі (ТЕНи в нержавіючої оболонці) розміщені в поду. У печі є приточні та витяжні (із заслінкою) вентиляційні отвори для видалення газових виділень, при проведенні термообробки, та прискорення охолодження печі (при необхідності). Електропіч обладнана системою автоматичного регулювання температури на основі твердотільних безконтактних реле і цифрового терморегулятора, на якому можна задати температуру, час виходу на режим і час знаходження на режимі. Можлива установка терморегулятора з виходом на комп'ютер для архівації процесів термообробки. Шафа управління розміщена на бічній стороні печі. В електропечі присутня автоматика безпеки, що спрацьовує у разі перегріву печі або її електронних блоків, відключає нагрівачі при відкриванні дверей. У електропечі присутня автоматика безпеки, що спрацьовує в разі перегріву печі або її електронних блоків, відключає нагрівачі при відкриванні дверей. Двері на петлях відкриваються вручну. Под печі виконаний перфорованим та витримує садку масою 100 кг. На відстані 360 мм від склепіння печі встановлена ​​знімна решітка з арматури Ø18 мм, що витримує саду масою 50 кг.

Піч можна перевозити автотранспортом.


Схоже обладнання

       
СДО – 10,2.15.15/5,5 И2 з вент.               СДО – 17.21.15/1,7 И1 з вент.                              СНО – 8.6.8/4 И1 з вент.                                 СНО – 4.5.5/4 И2 з вент.     


Надсилайте Ваші технічні завдання на пошту:
bortek@ukr.net

Отримати консультацію та дізнатися ціни на обладнання Ви можете по телефону:
+38 (050) 462-8219
+38 (04595) 7-12-16

ОФІС – МЕНЕДЖЕР:
Пушкарук Наталія Володимирівна

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:ТОВ "Бортек" © 2021