Категорії

ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС

Заполните форму и мы свяжемся с Вами!

Введите последние 5 символов слова “стрела”
Закрыть окно
Сушильна шафа СНО-21.11.15/2 И1 Сушильна шафа СНО-21.11.15/2 И1 Сушильна шафа СНО-21.11.15/2 И1
Сушильна шафа СНО-21.11.15/2 И1
?

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Виробник:Бортек
?

Наличие гарантийных обязательств производителем, подтверждает отсутствие в изделии дефектов и принимает на себя обязатель­ства по обеспечению бесплатного ремонта и замены вышедших из строя элементов, без вины пользователя, на протяжении всего срока гарантии. В результате невозможности ремонта изделия, полная его замена без потери технических характеристик.

Гарантійний термін: 12
?

Маркировка — нанесение условных знаков, букв, цифр, графических знаков или надписей на объект, с целью его дальнейшей идентификации (узнавания), указания его свойств и характеристик.

Маркування: СНО до 600°C
?

Страна в которой находится производство продукции.

Країна виробник: Україна

Сушильна шафа СНО-21.11.15/2 И1

Технічні  характеристики
СНО-21.11.15/2
1 Номінальна потужність, кВт
27
2
Параметри електроживлення 3×380 В+N, 50 Гц
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС
200
4 Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС 40...200
5 Розміри робочого простору, ширина×довжина×висота, мм 2100×1100×1500
6 Габаритні розміри, мм, ширина × довжина × висота 2650×1400×2400
7 Стабільність регулювання температури в  усталеному тепловому режимі, без садки, ºС ± 2
8 Нерівномірність розподілу температури по об´єму камери, в усталеному тепловому режимі, ºС ± 5
9 Марка терморегулятора / тип термопари ТРП-08-ТП / ТХК
10 Нагрівачі ТЕНи
11 Середовище в робочому просторі  Повітря 
12 Розрахункова маса, не більше, кг 1700

 

Електропіч сушильна СНО-21.11.15 / 2 з вентилятором. Електропіч обладнана системою автоматичного регулювання температури на основі твердотільних безконтактних реле і мікропроцесорного терморегулятора, задає температуру, час виходу на режим і час знаходження на режимі. Можлива установка терморегулятора з виходом на комп'ютер для архівування процесів термообробки. Пульт управління розміщений на лівому боці печі. Під склепінням печі встановлений циркуляційний вентилятор, що забезпечує циркуляцію повітря у вертикальній площині і малий розкид температури по робочому простору печі щодо заданої температури. Можливе виготовлення печі з циркуляцією повітря в горизонтальній площині. Є припливні та витяжні вентиляційні отвори з шиберами для видалення можливих газових виділень в процесі термообробки. Атмосфера в робочому просторі - повітря. Піч футерована сучасними енергозберігаючими теплоізоляційними матеріалами. У печі є двостулкові розсувні двері, що відкриваються вручну. Робоча камера виготовлена ​​з чорної сталі та покрита термостійкою фарбою. Нагрівачі - ТЕНи в нержавіючій оболонці.

Параметри печі можуть уточнюватися за погодженням із Замовником.

У комплект поставки печі входять паспорта та інструкції по експлуатації на електропіч і на терморегулятор і один запасний нагрівальний елемент.

Умови поставки: термін виготовлення - 40 робочих днів з моменту передоплати 50%. Приймання готового виробу здійснюється на території Виконавця у присутності Замовника. Відвантаження - самовивозом після 100% оплати. Піч можна перевозити автотранспортом. Забезпечується гарантійне (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування.

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:ТОВ "Бортек" © 2021