Категорії

ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС

Заполните форму и мы свяжемся с Вами!

Введите последние 5 символов слова “стрела”
Закрыть окно
Піч камерна СНО-3.5.3/11
?

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Виробник:Бортек
?

Наличие гарантийных обязательств производителем, подтверждает отсутствие в изделии дефектов и принимает на себя обязатель­ства по обеспечению бесплатного ремонта и замены вышедших из строя элементов, без вины пользователя, на протяжении всего срока гарантии. В результате невозможности ремонта изделия, полная его замена без потери технических характеристик.

Гарантійний термін: 12
?

Маркировка — нанесение условных знаков, букв, цифр, графических знаков или надписей на объект, с целью его дальнейшей идентификации (узнавания), указания его свойств и характеристик.

Маркування: СНО до 1360°C
?

Страна в которой находится производство продукции.

Країна виробник: Україна

Піч камерна СНО-3.5.3/11

Технічні характеристики
СНО-3.5.3/11   
1 Номінальна потужність, кВт
12 ±2
2
Параметри електроживлення 3×380 В, 50 Гц
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС
1100
4 Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС 40...1100
5 Розміри робочого простору, ширина×довжина×висота, мм 300 × 500 × 300
6 Матеріал  спіральних нагрівачів  Х23Ю5Т
7 Середовище в робочому просторі  Повітря 
8 Стабільність регулювання температури в  усталеному тепловому режимі, без садки, ºС ± 3
9 Габаритні розміри, мм, ширина×довжина×висота 1250 × 1200 × 1400
10 Розрахункова маса, кг 900

Камерна електропіч СНО-3.5.3/11 обладнана системою автоматичного регулювання температури на основі твердотільних безконтактних триаків та мікропроцесорного терморегулятора, що задає температуру, час виходу на режим і час знаходження на режимі. Можлива установка терморегулятора з виходом на комп'ютер за допомогою інтерфейсу та програмного забезпечення, що додаються. У печі є автоматика безпеки, що спрацьовує в разі перегріву печі або її електронних блоків та відключає нагрівачі при відкриванні дверей.

Футеровка електропечі виконана їз сучасних енергозберігаючих матеріалів з малими значеннями теплопровідності і теплоємності. Це забезпечує швидкий вихід печі на заданий температурний режим та мінімізує витрати електроенергії.

Нагрівачі (спіралі із суперфехралі) встановлені на трубках в нішах бічних та торцевих стінок печі та в поду. Кінці трубок закріплені в пазах спеціальних кронштейнів з вогнетривкої кераміки, забезпечує надійність в роботі та легку заміну нагрівачів при необхідності. Подові нагрівачі закриті керамічними плитками. Двері відкриваються вручну. У печі є припливні та витяжні (з пробками) вентиляційні отвори для видалення можливих газових виділень в процесі термообробки.

У комплект поставки входять паспорта та інструкції по експлуатації на електропіч, на терморегулятор і по одному запасному нагрівачу кожного типу, встановленого в печі. Можлива поставка зварного піддону із жароміцної сталі товщиною 8 мм з ребрами жорсткості та термокомпенсаційними розрізами.

Умови поставки. Термін виготовлення до 30 робочих днів з моменту передоплати 50%. Прийом виробу здійснюється на території виробника в присутності Замовника. Відвантаження виробу після 100% оплати - самовивозом. Виробник забезпечує гарантійне (12 місяців з моменту відвантаження) і післягарантійне обслуговування.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:ТОВ "Бортек" © 2021