Категорії

ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС

Заполните форму и мы свяжемся с Вами!

Введите первые 4 символа слова “батарея”
Закрыть окно
Камерна піч СНО-7.15.5/11
?

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Виробник:Бортек
?

Наличие гарантийных обязательств производителем, подтверждает отсутствие в изделии дефектов и принимает на себя обязатель­ства по обеспечению бесплатного ремонта и замены вышедших из строя элементов, без вины пользователя, на протяжении всего срока гарантии. В результате невозможности ремонта изделия, полная его замена без потери технических характеристик.

Гарантійний термін: 12
?

Маркировка — нанесение условных знаков, букв, цифр, графических знаков или надписей на объект, с целью его дальнейшей идентификации (узнавания), указания его свойств и характеристик.

Маркування: СНО до 1360°C
?

Страна в которой находится производство продукции.

Країна виробник: Україна

Камерна піч СНО-7.15.5/11

Технічні характеристики
СНО-7.15.5/11   
1 Номінальна потужність, кВт
80 ±5
2
Параметри електроживлення 3×380 В, 50 Гц
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС
1100
4 Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС 40...1100
5 Розміри робочого простору, ширина×довжина×висота, мм 700×1500×500
6 Габаритні розміри, ширина×довжина×висота, мм
(Висота без механізму підіймання дверей)
1800×2500×2400
2600(1900)
7 Середовище в робочому просторі  Повітря 
8 Стабільність регулювання температури в  усталеному тепловому режимі, без садки, ºС ± 3
9 Механізм відкривання дверей Електропривід
10 Розрахункова вага, кг 3000

Камерна піч СНО-7.15.5/11 призначена для промислового використання. Електропіч обладнана системою автоматичного регулювання температури на основі твердотільних безконтактних реле і мікропроцесорного регулятора температури, що дозволяє задавати температуру, час набору температури і час витримки садки при вказаній температурі. Можлива установка терморегулятора з виходом на комп'ютер, або самописця для реєстрації процесів термообробки. Пульт управління розміщений на лівому боці печі. Нагрівачі розміщені на трубках в пазах бічних і торцевої стінок печі та в поду. Подові нагрівачі закриті керамічними плитками. Для рівномірності розподілу температури за обсягом печі нагрівачі встановлено на дверях і у зведенні печі. Піч футерована сучасними енергозберігаючими мікропористими матеріалами, що забезпечують низькі значення енергетичних втрат. Под печі футерован твердими вогнетривами. Можлива установка в печі циркуляційного вентилятора.

На вимогу Замовника параметри електропечі можуть бути змінені.

У комплект поставки електропечі входять по одному запасному нагревачу кожного типу, встановленого в печі, паспорта та інструкції по експлуатації на електропіч (зі схемою установки печі та іншою необхідною документацією) та на терморегулятори. Можлива поставка зварного піддону із жароміцної сталі, товщиною 10 мм, з ребрами жорсткості та термокомпенсаціонними розрізами (можливо інше).

Умови поставки: Термін виготовлення до 40 робочих днів з моменту передоплати 50%. Приймання виробу здійснюється на території Виконавця в присутності Замовника. Відвантаження виробу після 100% оплати. Піч можна перевозити автотранспортом. Електропіч поставляється Замовнику в готовому до роботи вигляді. Забезпечується гарантійне (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:ТОВ "Бортек" © 2023