Категорії

ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС

Заполните форму и мы свяжемся с Вами!

Введите первые 5 символов слова “стрела”
Закрыть окно
Піч для гартування СНО-4.8.3/12,5 Піч для гартування СНО-4.8.3/12,5 Піч для гартування СНО-4.8.3/12,5
Піч для гартування СНО-4.8.3/12,5
?

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Виробник:Бортек
?

Наличие гарантийных обязательств производителем, подтверждает отсутствие в изделии дефектов и принимает на себя обязатель­ства по обеспечению бесплатного ремонта и замены вышедших из строя элементов, без вины пользователя, на протяжении всего срока гарантии. В результате невозможности ремонта изделия, полная его замена без потери технических характеристик.

Гарантійний термін: 12
?

Маркировка — нанесение условных знаков, букв, цифр, графических знаков или надписей на объект, с целью его дальнейшей идентификации (узнавания), указания его свойств и характеристик.

Маркування: СНО до 1360°C
?

Страна в которой находится производство продукции.

Країна виробник: Україна

Піч для гартування СНО-4.8.3/12,5

Технічні характеристики
СНО-4.8.3/12,5   
1 Номінальна потужність, кВт
23 ±2
2
Параметри електроживлення 3×380 В, 50 Гц
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС
1250
4 Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС 40...1250
5 Розміри робочого простору, ширина×довжина×висота, мм 400 × 800 × 300
6 Габаритні розміри, ширина×довжина×висота, мм 1400 × 1550 × 1500
7 Середовище в робочому просторі  Повітря 
8 Стабільність регулювання температури в  усталеному тепловому режимі, без садки, ºС ± 3
9 Механізм відкривання дверей Ручний
10 Розрахункова вага, кг 1400

Промислова камерна піч СНО-4.8.3/12,5 обладнана системою автоматичного регулювання температури на основі твердотільних безконтактних реле та мікропроцесорного регулятора температури, що дозволяє задавати температуру, час набору температури і час витримки садки при вказаній температурі. Можлива установка терморегулятора з виходом на комп'ютер (інтерфейс та програмне забезпечення надаються) для візуалізації та архівування процесів, а також управління роботою печі з комп'ютера. Нагрівачі (спіралі з фехралі) розміщені на трубках в пазах бічних та торцевої стінок печі та в поду. Подові нагрівачі закриті керамічними плитками. Піч футерована сучасними енергозберігаючими матеріалами, що забезпечують малі витрати енергії та швидкий вихід на режим. Шафа управління розміщена на лівому боці печі. У печі передбачені вхідні та вихідні вентиляційні отвори з пробками для видалення можливих газових виділень і для прискорення, при необхідності, швидкості охолодження печі.

За погодженням із Замовником параметри електропечі можуть бути змінені.

У комплект поставки електропечі входять по одному запасному нагрівачу кожного типу, встановленого в печі, паспорта та інструкції по експлуатації на електропіч і на терморегулятор. Можлива поставка піддону із жароміцної сталі з ребрами жорсткості та термокомпенсаціонними розрізами.

Умови поставки. Термін виготовлення до до 40 робочих днів з моменту передоплати 50%. Приймання виробу здійснюється на території Виконавця в присутності Замовника. Відвантаження виробу після 100% оплати. Піч можна перевозити автотранспортом.

Забезпечується гарантійне (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:ТОВ "Бортек" © 2022