Категорії

ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС

Заполните форму и мы свяжемся с Вами!

Введите последние 3 символа слова “машина”
Закрыть окно
Промислова Піч СНО-5.10.5/10
?

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Виробник:Бортек
?

Наличие гарантийных обязательств производителем, подтверждает отсутствие в изделии дефектов и принимает на себя обязатель­ства по обеспечению бесплатного ремонта и замены вышедших из строя элементов, без вины пользователя, на протяжении всего срока гарантии. В результате невозможности ремонта изделия, полная его замена без потери технических характеристик.

Гарантійний термін: 12
?

Маркировка — нанесение условных знаков, букв, цифр, графических знаков или надписей на объект, с целью его дальнейшей идентификации (узнавания), указания его свойств и характеристик.

Маркування: СНО до 1360°C
?

Страна в которой находится производство продукции.

Країна виробник: Україна

Промислова Піч СНО-5.10.5/10

Технічні характеристики
СНО-5.10.5/10   
1 Номінальна потужність, кВт
38
2
Параметри електроживлення 3×380 В, 50 Гц
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС
1000
4 Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС 40...1000
5 Розміри робочого простору, ширина×довжина×висота, мм 500 × 1000 × 500
6 Матеріал  спіральних нагрівачів  Х23Ю5Т
7 Середовище в робочому просторі  Повітря 
8 Стабільність регулювання температури в  усталеному тепловому режимі, без садки, ºС ± 2
9 Габаритні розміри, мм, ширина×довжина×висота 1500 × 1800 × 1600
10 Розрахункова маса, кг 1800

Електропіч СНО-5.10.5/10 обладнана системою автоматичного регулювання температури на основі твердотільних безконтактних тріаків та мікропроцесорного регулятора температури, що дозволяє задавати температуру, час набору температури і час витримки садки при вказаній температурі. Можлива установка терморегулятора з виходом на комп'ютер за допомогою доданих інтерфейсу і програмного забезпечення для реєстрації та архівування проведених процесів термообробки, або самописця. Нагрівачі з ніхрому Х20Н80Н розміщені на трубках в пазах бічних та торцевої стінок печі та в поду. Подові нагрівачі закриті керамічними плитками. Піч футерована сучасними енергозберігаючими волокнистими, мікропористими, вогнетривкими та теплоізоляційними матеріалами. Двері відчиняються вручну, на завісах. Можлива установка електроприводу для підйому двері.

У печі є припливний (у дверях) та витяжний (в перекритті печі) вентиляційні отвори з пробками для видалення можливих газових виділень при проведенні термообробки та прискоренню охолодження печі (при необхідності). Піч можна перевозити автотранспортом.

У комплект поставки входять паспорта та інструкції по експлуатації на електропіч і на терморегулятор, а також по одному запасному нагрівачу кожного типу, встановленого у печі. Можлива поставка зварного піддону із жароміцної сталі 20Х23Н18, товщиною 10 мм, з ребрами жорсткості та термокомпенсаціонними розрізами. Параметри печі можуть змінюватися за погодженням із Замовником.

Умови поставки: Передоплата в розмірі 50%. Термін виготовлення 30 робочих днів з моменту передоплати. Приймання виробу здійснюється на території Виконавця в присутності Замовника. Відвантаження виробу після 100% оплати. Виконавець забезпечує завантаження і митне оформлення вантажу. Забезпечується гарантійне (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:ТОВ "Бортек" © 2020