Категорії

ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС

Заполните форму и мы свяжемся с Вами!

Введите последние 4 символа слова “индикатор”
Закрыть окно
Камерна електропіч СНО-4.5.2,5/8 з вентилятором
?

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Виробник:Бортек
?

Наличие гарантийных обязательств производителем, подтверждает отсутствие в изделии дефектов и принимает на себя обязатель­ства по обеспечению бесплатного ремонта и замены вышедших из строя элементов, без вины пользователя, на протяжении всего срока гарантии. В результате невозможности ремонта изделия, полная его замена без потери технических характеристик.

Гарантійний термін: 12
?

Маркировка — нанесение условных знаков, букв, цифр, графических знаков или надписей на объект, с целью его дальнейшей идентификации (узнавания), указания его свойств и характеристик.

Маркування: СНО до 1360°C
?

Страна в которой находится производство продукции.

Країна виробник: Україна

Камерна електропіч СНО-4.5.2,5/8 з вентилятором

Технічні характеристики
СНО-4.5.2,5/8
1 Номінальна потужність, кВт
20 ±3
2
Параметри електроживлення 3×380 В, 50 Гц
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС
800
4 Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС 40...800
5 Розміри робочого простору, ширина×довжина×висота, мм 400 × 500 × 250
6 Габаритні розміри, ширина×довжина×висота, мм 1350 × 1250 × 1850
7 Середовище в робочому просторі  Повітря 
8 Стабільність регулювання температури в  усталеному тепловому режимі, без садки, ºС ± 3
9 Розрахункова маса печі, кг 730

Камерна відпускна електропіч СНО-4.5.2,5/8 з вентилятором, призначена для промислового використання. Електропіч обладнана системою автоматичного регулювання температури на основі твердотільних безконтактних триаків та мікропроцесорного терморегулятора, що задає температуру, час набору температури і час витримки садки при вказаній температурі. Можлива установка терморегулятора з виходом на комп'ютер за допомогою інтерфейсу та програмного забезпечення.

Нагрівачі розміщені на трубках в пазах бічних і торцевої стінок печі та в поду. Подові нагрівачі закриті керамічними плитками. Під склепінням печі встановлено робоче колесо вентилятора з дифузором із жароміцної сталі, що дозволяє використовувати піч в якості відпускної печі. Двері на завісах відкриваються вручну. Піч футерована сучасними енергозберігаючими вогнетривкими та теплоізоляційними матеріалами, що забезпечують швидкий вихід печі на режим і малі втрати енергії. За погодженням із Замовником параметри електропечі можуть бути змінені.

У комплект поставки електропечі входять по одному запасному нагрівачу кожного типу, встановленого в печі, паспорта та інструкції по експлуатації на електропіч і на терморегулятор. Можлива поставка зварного піддону із жароміцної сталі, з ребрами жорсткості і термокомпенсаціонними розрізами.

Умови поставки: Термін виготовлення до 30 робочих днів з моменту передоплати 50%. Приймання виробу здійснюється на території Виконавця в присутності Замовника. Відвантаження виробу після 100% оплати. Забезпечується гарантійне (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:ТОВ "Бортек" © 2023