Категорії

ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС

Заполните форму и мы свяжемся с Вами!

Введите последние 5 символов слова “приветствие”
Закрыть окно
Муфельна піч СНО-2.3.1,3/11 И2
Муфельна піч СНО-2.3.1,3/11 И2
?

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Виробник:Бортек
?

Наличие гарантийных обязательств производителем, подтверждает отсутствие в изделии дефектов и принимает на себя обязатель­ства по обеспечению бесплатного ремонта и замены вышедших из строя элементов, без вины пользователя, на протяжении всего срока гарантии. В результате невозможности ремонта изделия, полная его замена без потери технических характеристик.

Гарантійний термін: 12
?

Маркировка — нанесение условных знаков, букв, цифр, графических знаков или надписей на объект, с целью его дальнейшей идентификации (узнавания), указания его свойств и характеристик.

Маркування: Лабораторные СНО до 1360°C
?

Страна в которой находится производство продукции.

Країна виробник: Україна

Муфельна піч СНО-2.3.1,3/11 И2

Технічні  характеристики
СНО-2.3.1,3/11 И2
И2 - нагрівачі закриті під муфелем
1 Номінальна потужність, кВт
4 ±0,3
2
Параметри електроживлення 220 В, 50 Гц
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС
1100
4 Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС 40...1100
5 Розміри робочого простору, ширина×довжина×висота, мм 200 × 300 × 130
6 Габаритні розміри, мм, не більше, ширина×довжина×висота 550 × 600 × 550
7 Середовище в робочому просторі  Повітря 
8 Стабільність регулювання температури в  усталеному тепловому режимі, без садки, ºС ± 3


Піч обладнана системою автоматичного регулювання температури на основі твердотільного безконтактного реле з термопарою ТХА та мікропроцесорним терморегулятором ТРП-09-ТП, що дозволяє задавати температуру, час набору температури і час витримки садки при вказаній температурі (до 12 кроків «нагрів-поличка). Нагрівачі із суперфехралі розміщені на трубках в пазах бічних стінок і в поду та закриті керамічними плитками. На поду камери також є керамічні плитки. Камера печі виготовлена ​​із сучасних мікропористих і волокнистих матеріалів. У дверцятах печі і в перекритті встановлені вентиляційні отвори з пробками для видалення газових виділень під час термообробки і установки контрольної термопари.

У комплект поставки печі входять паспорта і інструкції по експлуатації на електропіч і на терморегулятор, і один запасний нагрівальний елемент.

Умови поставки. Термін виготовлення продукції - 20 робочих днів з моменту оплати 50%. Відвантаження вироби здійснюється після 100% оплати. Забезпечується гарантійне (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:ТОВ "Бортек" © 2022