Категорії

ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС

Заполните форму и мы свяжемся с Вами!

Введите первые 5 символов слова “степень”
Закрыть окно
Муфельна піч СНО-3.6.3/11 И1  Муфельна піч СНО-3.6.3/11 И1  Муфельна піч СНО-3.6.3/11 И1
Муфельна піч СНО-3.6.3/11 И1
?

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Виробник:Бортек
?

Наличие гарантийных обязательств производителем, подтверждает отсутствие в изделии дефектов и принимает на себя обязатель­ства по обеспечению бесплатного ремонта и замены вышедших из строя элементов, без вины пользователя, на протяжении всего срока гарантии. В результате невозможности ремонта изделия, полная его замена без потери технических характеристик.

Гарантійний термін: 12
?

Маркировка — нанесение условных знаков, букв, цифр, графических знаков или надписей на объект, с целью его дальнейшей идентификации (узнавания), указания его свойств и характеристик.

Маркування: Лабораторные СНО до 1360°C
?

Страна в которой находится производство продукции.

Країна виробник: Україна

Муфельна піч СНО-3.6.3/11 И1

Технічні  характеристики
СНО-3.6.3/11 И1
И1 - відкриті нагрівачі всередині робочої камери печі
1 Номінальна потужність, кВт
8 ±2
2
Параметри електроживлення 2×220 В, 50 Гц
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС
1100
4 Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС 40…1100
5 Наявність  циркуляційного  вентилятора  погоджуються із Замовником
6 Розміри робочого простору, ширина×довжина×висота, мм 300 × 600 × 300
7 Габаритні розміри, ширина×довжина×висота, мм 900 × 850 × 700
8 Середовище в робочому просторі  Повітря 
9 Стабільність регулювання температури в  усталеному тепловому режимі, без садки, ºС ± 2
10 Зварний піддон із жароміцної сталі, товщиною 3 мм, ребрами жорсткості та термокомпенсаційними  розрізами погоджуються із Замовником

Електропіч СНО-3.6.3/11 И1 в настільному виконанні обладнана системою безпеки та автоматичним регулюванням температури на основі твердотільного безконтактного реле та мікропроцесорного терморегулятора, що задає температуру, час виходу на режим і час знаходження на режимі, та забезпечує захист електропечі від перегріву. В терморегуляторі є вихід на компьютер за допомогою інтерфейса та програмного забезпечення, що додаються. Пульт управління розміщений на лівій боковій стороні печі. Нагрівачі, виконані у вигляді спіралей на керамічних трубках, розташовані на бічних стінках камери та в поду. Футеровка електропечі виконана із вогнетривких та теплоізоляційних матеріалів на основі шамотно-волокнистих плит і базальтового волокна. Двері на завісах відкриваються вручну. В печі є приточний та витяжний (з пробками) вентиляційні отвори для видалення можливих газових віділень у процесі термообробки.

У комплект поставки входять паспорта та інструкції по експлуатації на електропіч і на терморегулятор, а також по одному запасному нагрівачу кожного типу, встановленого в піч. Параметри печі можуть змінюватися за погодженням із Замовником.

Умови поставки: Передоплата в розмірі 50%. Термін виготовлення до 20 робочих днів з моменту передоплати. Приймання виробу здійснюється на території Виконавця в присутності Замовника. Відвантаження виробу після 100% оплати. Виконавець забезпечує завантаження і митне оформлення вантажу. Забезпечується гарантійне (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:ТОВ "Бортек" © 2022