Категорії

ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС

Заполните форму и мы свяжемся с Вами!

Введите первые 5 символов слова “громадина”
Закрыть окно
Лабораторна піч СНО-5.5.5/12,5
Лабораторна піч СНО-5.5.5/12,5
?

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Виробник:Бортек
?

Наличие гарантийных обязательств производителем, подтверждает отсутствие в изделии дефектов и принимает на себя обязатель­ства по обеспечению бесплатного ремонта и замены вышедших из строя элементов, без вины пользователя, на протяжении всего срока гарантии. В результате невозможности ремонта изделия, полная его замена без потери технических характеристик.

Гарантійний термін: 12
?

Маркировка — нанесение условных знаков, букв, цифр, графических знаков или надписей на объект, с целью его дальнейшей идентификации (узнавания), указания его свойств и характеристик.

Маркування: Лабораторные СНО до 1360°C
?

Страна в которой находится производство продукции.

Країна виробник: Україна

Лабораторна піч СНО-5.5.5/12,5

Технічні  характеристики
СНО-35.5.5/12,5 И1
И1 - відкриті нагрівачі всередині робочого простору
1 Номінальна потужність, кВт
14 ±3
2
Параметри електроживлення 3×380 В, 50 Гц
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС
1250
4 Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС 40...1250
5 Розміри робочого простору, ширина×довжина×висота, мм 500 × 500 × 500
6 Габаритні розміри, мм, не більше, ширина×довжина×висота 1200 × 850 × 950
7 Середовище в робочому просторі  Повітря 
8 Стабільність регулювання температури в  усталеному тепловому режимі, без садки, ºС ± 3
9 Тип терморегулятора / тип термопари ТРП-08ТП / ТПП 

Лабораторна піч СНО-5.5.5/12,5 И1 обладнана системою автоматичного регулювання температури на основі твердотільних безконтактних реле і мікропроцесорного терморегулятора, що задає температуру, час виходу на режим і час знаходження на режимі. Нагрівачі розміщені на трубках в пазах бічних стінок печі. Можлива установка нагрівачів в поду. Піч футерована сучасними енергозберігаючими матеріалами. Параметри печі можуть уточнюватися за погодженням із Замовником. У печі є припливні та витяжні вентиляційні отвори з пробками для видалення газоподібних виділень при термообробці.

У комплект поставки печі входять паспорта та інструкції по експлуатації на електропіч, на терморегулятор і по одному запасному нагрівачу кожного типу, встановленого в печі. Можлива поставка зварного піддону (із ребрами жорсткості та термокомпенсаціоними розрізами) з матеріалу 20Х23Н18 і товщиною 3 та 8 мм.

Умови поставки. Термін виготовлення до 35 робочих днів з моменту передоплати 50%. Відвантаження товару здійснюється після 100% оплати самовивозом, або перевізником. Забезпечується гарантійне (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:ТОВ "Бортек" © 2022