Категорії

ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС

Заполните форму и мы свяжемся с Вами!

Введите последние 2 символа слова “электрон”
Закрыть окно
Сухожарова шафа СНО-4.5.5/4 И2 з вентилятором Сухожарова шафа СНО-4.5.5/4 И2 з вентилятором Сухожарова шафа СНО-4.5.5/4 И2 з вентилятором
Сухожарова шафа СНО-4.5.5/4 И2 з вентилятором
?

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Виробник:Бортек
?

Наличие гарантийных обязательств производителем, подтверждает отсутствие в изделии дефектов и принимает на себя обязатель­ства по обеспечению бесплатного ремонта и замены вышедших из строя элементов, без вины пользователя, на протяжении всего срока гарантии. В результате невозможности ремонта изделия, полная его замена без потери технических характеристик.

Гарантійний термін: 12
?

Маркировка — нанесение условных знаков, букв, цифр, графических знаков или надписей на объект, с целью его дальнейшей идентификации (узнавания), указания его свойств и характеристик.

Маркування: Лабораторные СНО до 600°C
?

Страна в которой находится производство продукции.

Країна виробник: Україна

Сухожарова шафа СНО-4.5.5/4 И2 з вентилятором

Сушильна електрична шафа СНО-4.5.5/4 И2 із вентилятором обладнана системою автоматичного регулювання температури на основі твердотельнюго безконтактного реле та мікропроцесорного терморегулятора, що задає температуру, час виходу на режим і час витримки садки при вказаній температурі. Нагрівачі (ТЕНи в нержавіючої оболонці) розміщені в пазах бічних і подової стінок. Сухожарова шафа футерована сучасними волокнистими теплоізоляційними матеріалами. На торцевій стінці шафи встановлений вентилятор, що забезпечує циркуляцію повітря в камері у горизонтальній площині. Можливо виготовлення печі з циркуляцією повітря у вертикальній площині. Циркуляційний вентилятор значно зменшує неоднорідність розподілу температури по робочій камері печі. Є приточний та витяжний (із заслінкою) вентиляційні отвори для видалення газоподібних продуктів при проведенні сушіння. Матеріал внутрішньої камери, воздуховодів та робочого колеса вентилятора - нержавіюча сталь. Одностулкові двері відкриваються зліва - направо. У печі можлива, за бажанням Замовника, установка направляючих під лотки і самих висувних лотків на роликах з висотою бортика 100 мм. Кількість, форма полиць та навантаження на них узгоджуються із Замовником.
 

Технічні характеристики
СНО-4.5.5/4 И2
И2 - робоча камера виготовлена із нержавіючої сталі
1 Наявність циркуляційного вентилятора +
2 Розміри робочого простору, ширина ×довжина × висота, мм 400 × 500 × 500
3 Номінальна потужність, кВт
4
4
Параметри електроживлення 220 В, 50 Гц
5
Максимальна температура в робочому просторі, ºС
400
6 Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС 40...400
7 Стабільність регулювання температури в  усталеному тепловому режимі, без садки, ºС ± 2
8 Нерівномірність розподілу температури по об´єму камери, в усталеному тепловому режимі, ºС ± 5
9 Марка терморегулятора / тип термопари ТРП-08-ТП / ТХК
10 Нагрівачі ТЕНи
11 Габаритні розміри, ширина × довжина × висота, мм 650 × 1100 × 880
12 Матеріал внутрішньої камери Нержавіюча сталь
13 Наявність перфорованих полиць, шт. 3 (узгоджуються із Замовником)
14 Середовище в робочому просторі  Повітря 
15 Маса печі, не більше, кг 65

За замовчуванням в печі встановлений терморегулятор ТРП-08-ТП з держповіркою. Терморегулятор ТРП-08-ТП дозволяє задати однокрокову програму термообробки. При замовленні можна встановити терморегулятор-програматор типу ТРП-09-ТП, який дозволяє організувати введення, відпрацювання та зберігання 5 незалежних програм; час наростання (опускання) і час підтримки температури на кожен крок (функція рампи), всього 16 кроків.

У комплект поставки електропечі входять паспорта та інструкції по експлуатації на електропіч і на терморегулятор, один запасний нагріваючий елемент.

Умови поставки. Термін виготовлення до 25 робочих днів з моменту передоплати 50%. Приймання готової електропечі проводиться на території Виробника. Відвантаження - після 100% оплати - самовивіз або відправка перевізником. Виробник забезпечує навантаження і митне оформлення вантажу. Забезпечується гарантійне (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:ТОВ "Бортек" © 2022