Категорії

ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС

Заполните форму и мы свяжемся с Вами!

Введите первые 2 символа слова “комментарий”
Закрыть окно
Піч з крокуючим подом СЮО-33.12.8/11,5 Піч з крокуючим подом СЮО-33.12.8/11,5 Піч з крокуючим подом СЮО-33.12.8/11,5 Піч з крокуючим подом СЮО-33.12.8/11,5
Піч з крокуючим подом СЮО-33.12.8/11,5
?

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Виробник:Бортек
?

Наличие гарантийных обязательств производителем, подтверждает отсутствие в изделии дефектов и принимает на себя обязатель­ства по обеспечению бесплатного ремонта и замены вышедших из строя элементов, без вины пользователя, на протяжении всего срока гарантии. В результате невозможности ремонта изделия, полная его замена без потери технических характеристик.

Гарантійний термін: 12 месяцев
?

Маркировка — нанесение условных знаков, букв, цифр, графических знаков или надписей на объект, с целью его дальнейшей идентификации (узнавания), указания его свойств и характеристик.

Маркування: СЮО
?

Страна в которой находится производство продукции.

Країна виробник: Україна

Піч з крокуючим подом СЮО-33.12.8/11,5

Прохідна електрична піч з крокуючими балками СЮО-33.12.8/11,5 призначена для термічної обробки, попереднього нагріву металевих заготівель перед гартуванням або штампуванням. Заготівлі, переміщаючись по всій камері печі, розігріваються до температури 1100 ... 1150 °С і по одній випадають на рольганг для подальшої обробки.

У комплект поставки входить по 1 нагрівачу кожного типу, встановленого у печі, паспорта та інструкції по експлуатації на електропіч та терморегулятори.

Умови поставки. Термін виготовлення до 55 робочих днів з моменту передоплати 50%. Приймання виготовленої електропечі здійснюється на території Виконавця в присутності представника Замовника. Відвантаження - самовивозом після 100% оплати.
Забезпечується гарантійне (протягом 12 місяців), післягарантійне обслуговування, ремонт та поставка запасних частин та комплектуючих.

Конструкція печі СЮО-33.12.8/11,5 може змінюватися за узгодженням із Замовником. Ви можете замовити піч різних розмірів, комплектацій та модифікацій.
ТОВ "Бортек" розробляє і виготовляє електротермічне обладнання різного призначення та конструкцій; А також, приймає заявки на ВИГОТОВЛЕННЯ НЕСТАНДАРТНОГО ОБЛАДНАННЯ

Надсилайте Ваші технічні завдання по e-mail: bortek@ukr.net 
 

Технічні характеристики СЮО-33.12.8/11,5 Нагрівачі
1 Номінальна потужність, кВт 410
 

Нагрівачі – спіралі з фехралі, розміщені на вогнетривких трубках на бічних сторонах робочої камери  та під перекриттям печі. Трубки закріплені на спеціальних кронштейнах із жароміцної кераміки.
Швидка заміна нагрівачів при необхідності.
2
Параметри електроживлення 3×380 В, 50 Гц
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС 1150
4 Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС 140...1150
5 Стабільність регулювання температури в  усталеному тепловому режимі, без садки, ºС ± 5
6 Тип терморегулятора / Тип термопари ТРП-08-ТП (по замовчуванню) / ТПП
7 Розміри робочого простору, ширина × довжина × висота, мм 3300 × 1200 × 800
8 Габаритні розміри, ширина × довжина × висота, мм, не більше 4450 × 3500 × 2700
9 Середовище в робочому просторі  Повітря 
10 Загальна продуктивність печі по металу до 2-х т/год
11 Переміщення садки за один крок на ~12 мм
12 Маса печі, кг 9200

Технічний опис печі. Прохідна камерна електропіч з крокуючим подом СЮО-33.12.8 / 11,5  обладнана системою автоматичного регулювання температури на основі твердотільних безконтактних реле і мікропроцесорних регуляторів температури, що дозволяють задавати температуру, час набору температури і час витримки садки при вказаній температурі. Пульт управління роботою печі виконується у виносному підлоговому варіанті з кабельним шлейфом довжиною 5 м. Забезпечується контроль параметрів печі під час роботи на екрані терморегулятора та світлова індикація на панелі пульта управління. Передбачено захист від перегрівання печі та виконання вимог по техніці безпеки. Піч футерована сучасними енергозберігаючими вогнетривкими і теплоізоляційними матеріалами. Футеровка кожної стінки печі складається з декількох шарів різних вогнетривких та теплоізолюючих матеріалів, і теплових екранів. Передбачається використання мотор - редуктора з регульованою швидкістю обертання для регулювання швидкості переміщення заготівель в печі (використовується частотний перетворювач для асинхронних двигунів). В печі є вентиляційні отвори з кришками для видалення можливих газових виділень в процесі роботи. Каркас печі виготовляється з конструкційної сталі, яка забезпечує міцність та жорсткість конструкції. Каркас із зовнішньої сторони обшитий листовою профільованою сталлю.

. 

 

  

Завантаження здійснюється з одного кінця печі 
(Конструкція узгоджується із Замовником). 
 
 
Розвантаження заготівель здійснюється з іншого кінця в автоматичному режимі.
 
  
 
 

Переваги та можливості електропечі: 

•  Камерну частину (ковпак) можливо знімати для швидкої заміни нагрівачів при потребі. 
•  З лицьової сторони печі передбачено щілинне вікно зі шторкою для обслуговування електропечі. 
•  У поду печі уздовж ширини робочої камери встановлені 5-6 крокуючих балок із жароміцної сталі з інтервалом 550-640 мм, кожна на двох приводних опорах. Така конструкція мінімізує масу балки та втрати енергії через под.
•  З тильного боку печі встановлюється регульована щілинна площадка для завантаження заготівель необхідних розмірів.

   

ТОВ "Бортек" забезпечує погрузку та митне оформлення вантажу.

Для зручного транспортування передбачена з'ємна конструкція подової частини та камерної частини (ковпака) печі.
Варіанти доставки, більш детально, обговорюються із Замовником протягом 7-ми днів з моменту передоплати, в залежності від наявності транспорту, розмірів приміщень і т.п.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:ТОВ "Бортек" © 2021