Категорії

ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС

Заполните форму и мы свяжемся с Вами!

Введите первые 3 символа слова “скорпион”
Закрыть окно
Тигельна плавильна піч СЦАМТ-0,5/5 С
?

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Виробник:Бортек
?

Наличие гарантийных обязательств производителем, подтверждает отсутствие в изделии дефектов и принимает на себя обязатель­ства по обеспечению бесплатного ремонта и замены вышедших из строя элементов, без вины пользователя, на протяжении всего срока гарантии. В результате невозможности ремонта изделия, полная его замена без потери технических характеристик.

Гарантійний термін: 12
?

Маркировка — нанесение условных знаков, букв, цифр, графических знаков или надписей на объект, с целью его дальнейшей идентификации (узнавания), указания его свойств и характеристик.

Маркування: СЦАМТ
?

Страна в которой находится производство продукции.

Країна виробник: Україна

Тигельна плавильна піч СЦАМТ-0,5/5 С

Електропіч для плавки сплавів тигельна С(ЦАМ)Т-0,5/5 С (стаціонарна) призначена для плавки сплавів ЦАМ 4.1 при температурі до 500 ºС, в стаціонарних умовах.

Технічні характеристики
СЦАМТ-0,5/5 С
1 Номінальна потужність, кВт
24
2
Параметри електроживлення 380 ±19 В, 50 Гц
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС
500
4 Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС 40...500
5 Ємність тигля, кг   ~ 500
6 Габаритні розміри, мм, ширина × довжина × висота,  ±10%
1100 × 1100 × 1500
7 Стабільність підтримання температури в сталому тепловому режимі, без садки, ºС, не гірше ± 5
8 Тип терморегулятора / Тип термопари ТРП-08-ТП (по замовчуванню) / ТХА
9 Розміщення пульта - підлоговий, довжина кабелю, м 5
10
Орієнтовна маса печі, не більше, кг
200

Електропіч обладнана системою автоматичного регулювання температури на основі твердотільних безконтактних реле і мікропроцесорних регуляторів температури, що дозволяють задавати температуру, час набору температури, і час витримки садки при вказаній температурі. Нагрівачі (спіралі із суперфехралі) розміщені на міцних карамічних трубках на бічних стінках печі. Піч футерована сучасними енергозберігаючими вогнетривкими і теплоізоляційними матеріалами, що забезпечують малу теплоємність печі і низькі втрати енергії. У печі є отвір для аварійного зливу металу. Застосовується карбідокремнієвий тигель.

Комплектація: Електропіч СЦАМТ-0,5/5 (з тиглем), запасний нагрівач, паспорта та інструкції з експлуатації на електропіч і на терморегулятор.
Умови поставки: Термін виготовлення 30 робочих днів з моменту передоплати 50% (термін залежить від наявності тигля). Приймання виготовленої електропечі здійснюється на території Виконавця. Відвантаження: транспортною компанією або самовивозом після 100% оплати. Забезпечується гарантійне (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування.


Всі електропечі розроблені компанією ТОВ "Бортек" та виготовлені в Україні.

            

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:ТОВ "Бортек" © 2023