Категорії

ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС

Заполните форму и мы свяжемся с Вами!

Введите первые 3 символа слова “плеер”
Закрыть окно
Тигельна плавильна піч СМТ-0,25/12,5 П Тигельна плавильна піч СМТ-0,25/12,5 П Тигельна плавильна піч СМТ-0,25/12,5 П
Тигельна плавильна піч СМТ-0,25/12,5 П
?

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Виробник:Бортек
?

Наличие гарантийных обязательств производителем, подтверждает отсутствие в изделии дефектов и принимает на себя обязатель­ства по обеспечению бесплатного ремонта и замены вышедших из строя элементов, без вины пользователя, на протяжении всего срока гарантии. В результате невозможности ремонта изделия, полная его замена без потери технических характеристик.

Гарантійний термін: 12
?

Маркировка — нанесение условных знаков, букв, цифр, графических знаков или надписей на объект, с целью его дальнейшей идентификации (узнавания), указания его свойств и характеристик.

Маркування: СМТ
?

Страна в которой находится производство продукции.

Країна виробник: Україна

Тигельна плавильна піч СМТ-0,25/12,5 П

Поворотна електропіч для плавки кольорових металів СМТ-0,25/12,5 П, призначена для плавки сплавів на основі міді при температурі до 1250 ºС, в стаціонарних умовах.

Технічні  характеристики
СМТ-0,25/12,5 П 
1 Номінальна потужність, кВт
25 ±4
2
Параметри електроживлення (3×380 ±19) В, 50 Гц
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС
1250
4 Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС 40...1250
5 Умовна місткість тигля по міді, кг   250
6 Тип тиглю         ТРК-280
7 Стабільність підтримки температури в  сталому тепловому режимі, без садки, ºС, не гірше ± 5
8 Тип терморегулятора / Тип термопари ТРП-08-ТП (по замовчуванню) / ТПП
9 Матеріал  нагрівачів Фехраль Х23Ю5Т

Електропіч обладнана системою автоматичного регулювання температури на основі твердотільних безконтактних реле і мікропроцесорних регуляторів температури, що дозволяють задавати температуру, час набору температури, і час витримки садки при вказаній температурі. Поворот печі здійснюється за допомогою мотор-редуктора. У печі встановлений вогнетривкий графітовмісний тигель з носиком і жолобом. Нагрівачі (спіралі із суперфехралі) розміщені на міцних карамічних трубках на бічних стінках печі. Піч футерована сучасними енергозберігаючими вогнетривкими і теплоізоляційними матеріалами, що забезпечують малу теплоємність печі і низькі втрати енергії. У печі є отвір для аварійного зливу металу. Застосовується карбідокремнієвий тигель.

Комплектація: Електропіч СМТ-0,25/12,5 П (з тиглем), запасний нагрівач, паспорта та інструкції з експлуатації на електропіч і на терморегулятор.
Умови поставки: Термін виготовлення 30 робочих днів з моменту передоплати 50% (термін залежить від наявності тигля). Приймання виготовленої електропечі здійснюється на території Виконавця. Відвантаження: транспортною компанією або самовивозом після 100% оплати. Забезпечується гарантійне (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування.


Всі електропечі розроблені компанією ТОВ "Бортек" та виготовлені в Україні.

            

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:ТОВ "Бортек" © 2021