Категорії

ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС

Заполните форму и мы свяжемся с Вами!

Введите последние 5 символов слова “сумерки”
Закрыть окно
Піч для цементації металу СШЦМ-4.6/10
?

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Виробник:Бортек
?

Наличие гарантийных обязательств производителем, подтверждает отсутствие в изделии дефектов и принимает на себя обязатель­ства по обеспечению бесплатного ремонта и замены вышедших из строя элементов, без вины пользователя, на протяжении всего срока гарантии. В результате невозможности ремонта изделия, полная его замена без потери технических характеристик.

Гарантійний термін: 12
?

Маркировка — нанесение условных знаков, букв, цифр, графических знаков или надписей на объект, с целью его дальнейшей идентификации (узнавания), указания его свойств и характеристик.

Маркування: СШЦМ
?

Страна в которой находится производство продукции.

Країна виробник: Україна

Піч для цементації металу СШЦМ-4.6/10

Технічні  характеристики
СШЦМ-4.6/10   
1 Номінальна потужність, кВт
35 ±3
2
Параметри електроживлення 3×380 В, 50 Гц
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС
1000
4 Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС 40...1000
5 Розміри робочого простору, ширина×довжина×висота, мм 400 × 600
6 Стабільність підтримки температури в сталому тепловому режимі без садк, °С, не гірше ± 3
7 Тип терморегулятора / Тип термопари ТРП-08-ТП (по замовчуванню) / ТХА


Шахтна цементаційна електропіч СШЦМ-4.6/10 обладнана системою автоматичного регулювання температури на основі твердотільних безконтактних реле і мікропроцесорного терморегулятора, що задає температуру, час виходу на режим і час знаходження на режимі. Пульт управління виносний, підлоговий, з кабельним шлейфом 5 м. У кришці печі встановлений циркуляційний вентилятор. Кришка піднімається електроприводом і відводиться в сторону на поворотному кронштейні. Надлишковий тиск в реторті вимірюється мановакуумметром. Піч футерована сучасними енергозберігаючими вогнетривкими і теплоізоляційними матеріалами. Нагрівачі встановлюються в пазах бічних стінок печі.

Цементація проводиться в шахтній печі, яка містить муфель з жароміцної сталі, товщиною 10 мм. Карбюрізатор - рідкі вуглеводні (гас), або природний газ. Після завантаження виробів, в муфель подається карбюризатор, відпрацьований газ скидається у верхній частині муфеля через затвор скидання (свічка) і відводиться в атмосферу. До і після закінчення процесу цементації муфель продувається інертним газом. Витрата карбюризаторів на 1 м² цементованої поверхні у середньому складає 0,35 ... 0,4 м³/годину для газоподібного і 0,1 ... 0,12 л/год для рідкого (гас, синтин, піробензол, триетаноламін, уайт-спірит).

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:ТОВ "Бортек" © 2022