Категорії

ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС

Заполните форму и мы свяжемся с Вами!

Введите последние 5 символов слова “копыто”
Закрыть окно
Піч з висувним подом СДО-7.30.7/6 И2 Піч з висувним подом СДО-7.30.7/6 И2
Піч з висувним подом СДО-7.30.7/6 И2
?

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Виробник:Бортек
?

Наличие гарантийных обязательств производителем, подтверждает отсутствие в изделии дефектов и принимает на себя обязатель­ства по обеспечению бесплатного ремонта и замены вышедших из строя элементов, без вины пользователя, на протяжении всего срока гарантии. В результате невозможности ремонта изделия, полная его замена без потери технических характеристик.

Гарантійний термін: 12
?

Маркировка — нанесение условных знаков, букв, цифр, графических знаков или надписей на объект, с целью его дальнейшей идентификации (узнавания), указания его свойств и характеристик.

Маркування: СДО до 600°C
?

Страна в которой находится производство продукции.

Країна виробник: Україна

Піч з висувним подом СДО-7.30.7/6 И2

Технічні  характеристики
СДО-7.30.7/6 И2
1 Номінальна потужність, кВт
30 ±5
2
Параметри електроживлення 3×380 В, 50 Гц
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС
600
4 Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС 40…600
5 Розміри робочого простору, ширина × довжина × висота, мм 700 × 3000 × 700
6
Габаритные размеры, мм, ширина×высота 
            длина (длина без внешних  рельс) 
1450 × 1400
7500 (4000)
7 Марка терморегуляторів / тип термопар  ТРП-08-ТП (по замовчуванню) / ТХК 
8 Стабільність регулювання температури в  усталеному тепловому режимі, без садки, ºС ± 3
9 Нерівномірність розподілу температури за обсягом камери, в сталому режимі, ºС, не більше ± 5
10 Маса, кг 800


Електропіч з викатним подом СДО-7.30.7/6 И2 та вентилятором. Нагрівачі (ТЕНи в нержавіючій оболонці) розміщені в нішах бічних стінок печі. Робоча камера печі виготовлена ​​з нержавіючої сталі. У печі є припливно-витяжні вентиляційні отвори з шиберами і фланцями для видалення можливих газових виділень. Електропіч обладнана системою автоматичного регулювання температури на основі твердотільних безконтактних реле і мікропроцесорного терморегулятора, що дозволяє задавати температуру, час набору температури і час витримки садки при вказаній температурі. Можлива установка терморегулятора з виходом на комп'ютер для архівування процесів термообробки. Електропіч футерована волокнистими теплоізоляційними матеріалами і призначена для промислового використання. Шафа управління розташована на бічній стороні печі. Примусова циркуляція повітря здійснюється в горізонтальній площині уздовж виробу трубчастої форми. Можливе виготовлення печі з циркуляцією повітря у вертикальній площині. Відкривання одностулкових дверей і викочування пода виробляються вручну (можлива установка електроприводів).

У комплект поставки електропечі входять паспорта та інструкції по експлуатації на електропіч і на терморегулятор, а також один запасний нагрівальний елемент.

Умови поставки: термін виготовлення - 40 робочих днів з моменту передоплати. Приймання готового виробу на території Виконавця. Відвантаження - самовивозом після 100% оплати. Виробник забезпечує навантаження печі. Забезпечується гарантійне (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування.

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:ТОВ "Бортек" © 2022