Категорії

ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС

Заполните форму и мы свяжемся с Вами!

Введите последние 5 символов слова “громадина”
Закрыть окно
Камерна піч з викатним подом СДО-24.9.4,5/2 И1 Камерна піч з викатним подом СДО-24.9.4,5/2 И1 Камерна піч з викатним подом СДО-24.9.4,5/2 И1
Камерна піч з викатним подом СДО-24.9.4,5/2 И1
?

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Виробник:Бортек
?

Наличие гарантийных обязательств производителем, подтверждает отсутствие в изделии дефектов и принимает на себя обязатель­ства по обеспечению бесплатного ремонта и замены вышедших из строя элементов, без вины пользователя, на протяжении всего срока гарантии. В результате невозможности ремонта изделия, полная его замена без потери технических характеристик.

Гарантійний термін: 12
?

Маркировка — нанесение условных знаков, букв, цифр, графических знаков или надписей на объект, с целью его дальнейшей идентификации (узнавания), указания его свойств и характеристик.

Маркування: СДО до 600°C
?

Страна в которой находится производство продукции.

Країна виробник: Україна

Камерна піч з викатним подом СДО-24.9.4,5/2 И1

Технічні  характеристики
СДО-24.9.4,5/2 И1
1 Номінальна потужність*, кВт
24 ±5
2
Параметри електроживлення 3×380 В, 50 Гц
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС
200
4 Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС 40…200
5 Час виходу печі із садкою 90 кг на режим, хв., ± 10% 30
6 Розміри робочого простору, ширина×довжина×висота, мм 2400 × 900 × 450
7 Габаритні розміри, мм: ширина
довжина (довжина без зовнішніх рейок), не більше - УМОВА ЗАМОВНИКА
висота
3000
2150 (1200)
1600
8 Стабільність регулювання температури в  усталеному тепловому режимі, без садки, ºС ± 3
9 Нерівномірність розподілу температури за обсягом камери, в сталому режимі, ºС, не більше ± 5
10 Середовище в робочому просторі Повітря

Примітка. * Потужність печі може бути змінена за погодженням із Замовником.

Електропіч з черенем викочування СДО-24.9.4,5/2 И1 та вентилятором обладнана системою автоматичного регулювання температури на основі твердотільних безконтактних реле і мікропроцесорного терморегулятора, який встановлює температуру, час набору температури і час витримки садки при вказаній температурі. Пульт управління розташований на лівому боці печі. Робоча камера печі, повітроводи, вал та робоче колесо вентилятора виготовлені із чорної сталі, покритої жароміцної фарбою. Нагрівачі (ТЕНи в нержавіючої оболонці) розміщені у нішах бічних і торцевої стінок печі. Доступ для обслуговування торцевих нагрівачів здійснюється зверху. За бажанням Замовника на двері можуть бути встановлені нагрівачі. Відсутність нагрівачів на двері призведе до збільшення розкиду температури за обсягом камери. У печі є припливно-витяжні вентиляційні отвори з шиберами та фланцями для видалення, при необхідності, можливих газових виділень. Електропіч футерована волокнистими теплоізоляційними матеріалами і призначена для промислового використання. Примусова циркуляція повітря здійснюється у вертикальній площині. Підйом двері вгору здійснюється вручну. Викочування пода виконується вручну за допомогою важеля. Передбачено швидке від'єднання зовнішніх рейок. Конструкція оснастки для установки виробів на поду узгоджується із Замовником.

У комплект поставки електропечі входять паспорта та інструкції по експлуатації на електропіч і на терморегулятор, а також один запасний нагрівальний елемент.

Умови поставки: Термін виготовлення - 40 робочих днів з моменту передоплати. Приймання готового виробу на території Виконавця в присутності Замовника. Відвантаження - самовивозом після 100% оплати. Виробник забезпечує навантаження печі. Забезпечується гарантійне (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:ТОВ "Бортек" © 2021