Категорії

ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС

Заполните форму и мы свяжемся с Вами!

Введите последние 4 символа слова “сумерки”
Закрыть окно
Камерна піч з викотним подом СДО-30.40.20/3 И1 Камерна піч з викотним подом СДО-30.40.20/3 И1 Камерна піч з викотним подом СДО-30.40.20/3 И1 Камерна піч з викотним подом СДО-30.40.20/3 И1
Камерна піч з викотним подом СДО-30.40.20/3 И1
?

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Виробник:Бортек
?

Наличие гарантийных обязательств производителем, подтверждает отсутствие в изделии дефектов и принимает на себя обязатель­ства по обеспечению бесплатного ремонта и замены вышедших из строя элементов, без вины пользователя, на протяжении всего срока гарантии. В результате невозможности ремонта изделия, полная его замена без потери технических характеристик.

Гарантійний термін: 12
?

Маркировка — нанесение условных знаков, букв, цифр, графических знаков или надписей на объект, с целью его дальнейшей идентификации (узнавания), указания его свойств и характеристик.

Маркування: СДО до 600°C
?

Страна в которой находится производство продукции.

Країна виробник: Україна

Камерна піч з викотним подом СДО-30.40.20/3 И1

Технічні  характеристики
СДО-30.40.20/3 И1
1 Номінальна потужність, кВт
150 ±10
2
Параметри електроживлення 3×380 В, 50 Гц
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС
300
4 Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС 40…300
5 Кількість зон нагрівання  2
6 Розміри робочого простору, ширина×довжина×висота, мм 3000 × 4000 × 2000
7
Габаритні розміри, мм: висота  
довжина (довжина із зовнішніми рейками)
ширина (ширина с механізмом відкривання дверей)
3200
4800(9800)
3800(7500)
8 Марка терморегуляторів / тип термопар  ТРП-08-ТП (по замовчуванню) / ТХК 
9 Стабільність регулювання температури в  усталеному тепловому режимі, без садки, ºС ± 2
10 Нерівномірність розподілу температури за обсягом камери, в сталому режимі, ºС, не більше ± 5
11 Час розігріву електропечі з садкою до номінальної температури, годин 2…4 
12 Максимальна маса садки, кг 4000


Електропіч СДО-30.40.20/3 И1 з циркуляційними вентиляторами і викатним подом, відпускна, виготовлена в тропічному виконанні,  обладнана системою автоматичного регулювання температури на основі твердотільних безконтактних реле і мікропроцесорних терморегуляторів, які задають температуру, час виходу на режим та час перебування на режимі. Нагрівачі (ТЕНи в нержавіючій оболонці) розміщені в бокових стінках печей. Шафа керування роботою печі розміщена на лівій боковій стороні. Піч футерована сучасними енергозберігаючими волокнистими теплоізоляційними матеріалами і призначена для промислового використання. Під сводами печі встановлені циркуляційні вентилятори, що забезпечують рівномірний розподіл температури в просторі печі. Примусова циркуляція пічної атмосфери (повітря) здійснюється у вертикальній площині. Є припливно-витяжні вентиляційні отвори з шиберами для видалення продуктів сушіння. Матеріал робочої камери - чорна сталь, покрита термостійкої фарбою. Режим роботи печі періодичний. Механізми викочування пода - електроприводи. Заслонки печі відкочується в бік на монорейках. 
  
Для зручності доставки автотранспортом печі виконуються в розбірному блочному варіанті. Кожен блок оснащується кріпильними пристосуваннями для вантажно - розвантажувальних і складальних робіт. Більш докладно варіанти транспортування печей обговорюються з Замовником додатково на протязі 7-ми днів з моменту попередної оплати, в залежності від наявності транспорту, розмірів приміщень і т.п.  
У комплект поставки електропечі входять паспорта та інструкції з експлуатації на електропіч і на терморегулятори, а також один запасний нагрівальний елемент.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:ТОВ "Бортек" © 2021