Категорії

ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС

Заполните форму и мы свяжемся с Вами!

Введите последние 3 символа слова “копыто”
Закрыть окно
Піч з викочуваним подом СДО-11.20.5/9
?

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Виробник:Бортек
?

Наличие гарантийных обязательств производителем, подтверждает отсутствие в изделии дефектов и принимает на себя обязатель­ства по обеспечению бесплатного ремонта и замены вышедших из строя элементов, без вины пользователя, на протяжении всего срока гарантии. В результате невозможности ремонта изделия, полная его замена без потери технических характеристик.

Гарантійний термін: 12
?

Маркировка — нанесение условных знаков, букв, цифр, графических знаков или надписей на объект, с целью его дальнейшей идентификации (узнавания), указания его свойств и характеристик.

Маркування: СДО до 1360°C
?

Страна в которой находится производство продукции.

Країна виробник: Україна

Піч з викочуваним подом СДО-11.20.5/9

Технічні характеристики
СДО-11.20.5/9
1 Встановлена потужність, кВт
65 ±5
2
Параметри електроживлення 3×380 В, 50 Гц
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС
900
4 Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС 50…900
5 Розміри робочого простору, ширина × довжина × висота, мм 1100 × 2000 × 500
6 Габаритні розміри, мм  ширина
довжина (довжина без зовнішніх рейок)
висота (висота без механізму подйому дверей)
2100
5250(2650)
2150(1450)
7 Розрахункова маса печі, кг
3900
8 Стабільність регулювання температури в сталому тепловому режимі, без садки, ºС ± 3
9 Механізми переміщення пода і підйому двері Електроприводи
10 Середа в робочому просторі Повітря
11 Матеріал нагрівачів (спіралі) Суперфехраль
12 Тип терморегуляторів / тип термопари ТРП-08-ТП (по замовчуванню) / ТХА

Електропіч з викотним подом СДО-11.20.5/9 обладнана системою автоматичного регулювання температури на базі твердотільних безконтактних реле і мікропроцесорного терморегулятора ТРП-08-ТП з термопарою ТХА, що дозволяють задавати температуру, час набору температури і час витримки садки при зазначеній температурі. Пульт керування роботою печі встановлений на лівій бічній стінці печі. Нагрівачі (спіралі із суперфехралі на трубках) розміщені в нішах бічних та торцевої стінок камери, а також в поду. Можлива установка нагрівачів на дверях. Футеровка печі виконана із сучасних енергозберігаючих вогнетривких та теплоізолюючих матеріалів, що забезпечують малі втрати енергії та швидкий вихід на режим. У корпусі печі встановлені приточний та витяжний вентиляційні отвори з пробками для видалення, при необхідності, можливих газових виділень, або прискорення охолодження садки. Двері печі піднімаються електроприводом. Под викочується вручну за допомогою металевого важеля. ПАРАМЕТРИ ПЕЧІ МОЖУТЬ ЗМІНЮВАТИСЯ ЗА ПОГОДЖЕННЯМ ІЗ ЗАМОВНИКОМ.  

У комплект поставки печі входять паспорти та інструкції по експлуатації на електропіч і на терморегулятор, а також по одному запасному нагрівачу кожного типу, встановленому в печі. Можлива поставка зварного піддону із жароміцної сталі з ребрами жорсткості та термокомпенсаційнми розрізами.

Умови поставки. Термін виготовлення печі 40 робочих днів з моменту передоплати 50 %. Приймання працюючої печі здійснюється на території Виконавця у присутності Замовника. Відвантаження виробу - самовивозом, після 100 % оплати. Забезпечується гарантійне (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування.       

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:ТОВ "Бортек" © 2023