Категорії

ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС

Заполните форму и мы свяжемся с Вами!

Введите первые 2 символа слова “сумерки”
Закрыть окно
Промислова піч СДО-4.10.4/12,5 з викатним подом Промислова піч СДО-4.10.4/12,5 з викатним подом Промислова піч СДО-4.10.4/12,5 з викатним подом Промислова піч СДО-4.10.4/12,5 з викатним подом
Промислова піч СДО-4.10.4/12,5 з викатним подом
?

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Виробник:Бортек
?

Наличие гарантийных обязательств производителем, подтверждает отсутствие в изделии дефектов и принимает на себя обязатель­ства по обеспечению бесплатного ремонта и замены вышедших из строя элементов, без вины пользователя, на протяжении всего срока гарантии. В результате невозможности ремонта изделия, полная его замена без потери технических характеристик.

Гарантійний термін: 12
?

Маркировка — нанесение условных знаков, букв, цифр, графических знаков или надписей на объект, с целью его дальнейшей идентификации (узнавания), указания его свойств и характеристик.

Маркування: СДО до 1360°C
?

Страна в которой находится производство продукции.

Країна виробник: Україна

Промислова піч СДО-4.10.4/12,5 з викатним подом

Технічні характеристики
СДО-4.10.4/12,5
1 Номінальна потужність, кВт
28 ±3
2
Параметри електроживлення 3×380 В+N, 50 Гц
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС
1250
4 Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС 100…1250
5 Розміри робочого простору, ширина × довжина × висота, мм 400 × 1000 × 400
6 Габаритні розміри, мм: ширина × довжина × висота
1400 × 1650 × 1400
7 Довжина зовнішніх рейок *
1800
8 Стабільність регулювання температури в сталому тепловому режимі, без садки, ºС ± 3
9 Механізми переміщення пода і підйому двері Електроприводи
10 Середа в робочому просторі Повітря

Примітка. * Довжина зовнішніх рейок уточнюється із Замовником.

Електропіч СДО-4.10.4/12,5 з викатним подом обладнана системою автоматичного регулювання температури на базі мікропроцесорного терморегулятора ТРП-08 ТП і твердотільних безконтактних реле. Терморегулятор дозволяє встановлювати температуру, час виходу на режим і час знаходження на режимі. Пульт управління поміщений на лівому боці печі. Нагрівачі виготовлені з суперфехралі і встановлені на трубках в пазах бічних і торцевою стінок печі, а також в поді. Подові нагрівачі закриті керамічними плитками. Двері печі відкриваються вручну на завісах. Можлива установка механізмів електропідйомом двері. Під в печі викочується вручну. ПАРАМЕТРИ ПЕЧІ МОЖУТЬ ЗМІНЮВАТИСЯ ЗА ПОГОДЖЕННЯМ ІЗ ЗАМОВНИКОМ.

У конструкції печі передбачена автоматика безпеки. Багатошарова футеровка печей виконана з сучасних волокнистих і мікропористих матеріалів. Вибрані матеріали і конструкція печі забезпечує енергозберігаючий режим роботи. Піч надходить до Замовника в повнокомплектних вигляді.

У комплект поставки печі входять паспорта та інструкції з експлуатації на електропіч і на терморегулятор, зварний піддон із сталі 20Х23Н18 товщиною 10 мм з ребрами жорсткості і термокомпенсаціонних розрізами, а також по одному запасному нагріваючому елементу кожного типу, встановленому в піч.

У паспорті до інструкції з експлуатації електропечі маються в тому числі:

  • план рекомендованого фундаменту для установки печі і укладання рейкового шляху;
  • керівництво по експлуатації, обслуговування і ремонту;
  • схема електрична з переліком елементів;
  • характеристики використовуваних в печі нагрівачів і схеми підключення нагрівачів;
  • документація, паспорти на покупні комплектуючі вироби.

Умови поставки. Термін виготовлення 40 робочих днів з моменту передоплати 50%. Приймання виробу здійснюється на території Виконавця у присутності Замовника. Відвантаження вироби після 100% оплати - самовивозом. Виконавець забезпечує навантаження і митне оформлення вантажу. Забезпечується гарантійне (протягом 12 місяців з моменту відвантаження) та післягарантійне обслуговування.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:ТОВ "Бортек" © 2023