Категорії

ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС

Заполните форму и мы свяжемся с Вами!

Введите последние 3 символа слова “копыто”
Закрыть окно
Піч із захисною атмосферою СНЗ-1,6.2,5.1/12 И2 Гк Піч із захисною атмосферою СНЗ-1,6.2,5.1/12 И2 Гк Піч із захисною атмосферою СНЗ-1,6.2,5.1/12 И2 Гк Піч із захисною атмосферою СНЗ-1,6.2,5.1/12 И2 Гк
Піч із захисною атмосферою СНЗ-1,6.2,5.1/12 И2 Гк
?

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Виробник:Бортек
?

Наличие гарантийных обязательств производителем, подтверждает отсутствие в изделии дефектов и принимает на себя обязатель­ства по обеспечению бесплатного ремонта и замены вышедших из строя элементов, без вины пользователя, на протяжении всего срока гарантии. В результате невозможности ремонта изделия, полная его замена без потери технических характеристик.

Гарантійний термін: 12
?

Маркировка — нанесение условных знаков, букв, цифр, графических знаков или надписей на объект, с целью его дальнейшей идентификации (узнавания), указания его свойств и характеристик.

Маркування: СНЗЛ
?

Страна в которой находится производство продукции.

Країна виробник: Україна

Піч із захисною атмосферою СНЗ-1,6.2,5.1/12 И2 Гк

Електропіч СНЗ-1,6.2,5.1/12 И2 Гк має газощільний корпус та призначена для безокисної термообробки різних матеріалів в середовищі захисних газів. Захисна атмосфера в робочій камері створюється шляхом заміщенні повітря інертним газом (азот, аргон) через штуцер напуску газу. Можлива установка терморегулятора, що задає складні режими термообробки (до 12 кроків «нагрів-поличка»), з інтерфейсом та програмним забезпеченням для зв'язку з комп'ютером для запису процесу та управління роботою печі.

У комплект поставки входять паспорта і інструкції по експлуатації на електропіч і терморегулятор, та один комплект запасних нагрівачів.

Умови поставки. Термін виготовлення продукції - 20 робочих днів з моменту оплати 50%. Відвантаження виробу здійснюється після 100% оплати - самовивіз або доставка перевізником. Забезпечується гарантійне (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування. ТОВ "Бортек" забезпечує навантаження та митне оформлення вантажу.

Конструкція печі може змінюватися за узгодженням із Замовником. Ви можете замовити піч різних розмірів, комплектацій та модифікацій.
ТОВ "Бортек" розробляє і виготовляє електротермічне обладнання різного призначення та конструкцій; А також, приймає заявки на ВИГОТОВЛЕННЯ НЕСТАНДАРТНОГО ОБЛАДНАННЯ

Надсилайте Ваші технічні завдання по e-mail: bortek@ukr.net 

Технічні  характеристики
СНЗЛ-1,6.2,5.1/12 И2 Гк
И2 - нагрівачі закриті під муфелем, Гк - газощільний корпус
1 Встановлена потужність, кВт
3
2
Параметри електроживлення 220 В, 50 Гц
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС
1200
4 Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС 40...1200
5 Розміри робочого простору, ширина × довжина × висота, мм 160 × 250 × 100
6 Габаритні розміри, мм, не більше, ширина×довжина×висота 550 × 600 × 550
7 Середовище в робочому просторі  Захисна атмосфера / Повітря
8 Стабільність регулювання температури в  усталеному тепловому режимі, без садки, ºС ± 3
9 Марка терморегулятора  ТРП-08-ТП (по замовчуванню)
10 Тип термопари ТХА
11 Маса печі, кг 70

За бажанням Замовника параметри печі можуть бути змінені.

Технічний опис. Електропіч СНЗ-1,6.2,5.1/12 И2 Гк виконана в настільному варіанті та обладнана системою автоматичного регулювання температури на основі симістора, термопари типу ТХА, та мікропроцесорного регулятора температури ТРП-08ТП, що задає температуру, час набору температури і час витримки садки при вказаній температурі. Електропіч може бути укомплектована мікропроцесорним терморегулятором ТРП-09-ТП, що дозволяє задавати температуру, час набору температури і час витримки садки при вказаній температурі з можливістю програмування багатоступеневого режиму нагріву (до 12 кроків «нагрів-поличка). Пульт керування роботою печі розміщений в нижній частині корпусу печі. Нагрівачі (спіралі з фехралі) розміщені на трубках в нішах бокових стінок камери печі та закриті керамічними плитками. Камера печі виготовлена з мікропористих і волокнистих вогнетривких та теплоізолюючих матеріалів. На поду камери розміщені керамічні плитки. Корпус печі газощільний. Захисна атмосфера в робочій камері створюється шляхом заміщенні повітря інертним газом (азот, аргон) через штуцер напуску газу. При створенні в камері печі невеликого надлишкового тиску 2…5 мм.вод.ст. (контролюється мановакуумметром) підсос повітря в робочий простір виключається. Не допускається наявність в печі агресивного або струмопровідного газу, що може пошкодити елементи печі. У разі наявності такого газу (в тому числі ендогаз) необхідно встановлювати муфель з відповідного матеріалу.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:ТОВ "Бортек" © 2023