Категорії

ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС

Заполните форму и мы свяжемся с Вами!

Введите первые 4 символа слова “машина”
Закрыть окно
Електропіч із захисною атмосферою СНЗЛ-1,6.2,5.1/11 И2 Гк
Електропіч із захисною атмосферою СНЗЛ-1,6.2,5.1/11 И2 Гк
?

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Виробник:Бортек
?

Наличие гарантийных обязательств производителем, подтверждает отсутствие в изделии дефектов и принимает на себя обязатель­ства по обеспечению бесплатного ремонта и замены вышедших из строя элементов, без вины пользователя, на протяжении всего срока гарантии. В результате невозможности ремонта изделия, полная его замена без потери технических характеристик.

Гарантійний термін: 12
?

Маркировка — нанесение условных знаков, букв, цифр, графических знаков или надписей на объект, с целью его дальнейшей идентификации (узнавания), указания его свойств и характеристик.

Маркування: СНЗЛ
?

Страна в которой находится производство продукции.

Країна виробник: Україна

Електропіч із захисною атмосферою СНЗЛ-1,6.2,5.1/11 И2 Гк

Технічні  характеристики
СНЗЛ-1,6.2,5.1/11 И2 Гк 
1 Номінальна потужність, кВт
3
2
Параметри електроживлення 220 В, 50 Гц
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС
1100
4 Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС 40...1100
5 Розміри робочого простору, ширина×довжина×висота, мм 160 × 250 × 100
6 Середовище в робочому просторі  Інертний газ
7 Стабільність регулювання температури в  усталеному тепловому режимі, без садки, ºС ± 3


Електропіч лабораторна з захисною атмосферою СНЗ-1,6.2,5.1/11 И2 Гк виконана в настільному варіанті та обладнана системою автоматичного регулювання температури на основі симістора, термопари типу ТХА, та мікропроцесорного регулятора температури ТРП-08ТП, що дозволяє задавати температуру, час набору температури і час витримки садки при вказаній температурі. Пульт керування роботою печі розміщений на боковій стороні  корпусу печі. Нагрівачі (спіралі з суперфехралі) розміщені на трубках в нішах бокових стінок камери печі та закриті керамічними плитками. Камера печі виготовлена з мікропористих і волокнистих вогнетривких і теплоізолюючих матеріалів. На поду камери розміщені керамічні плитки. Корпус печі газощільний. Захисна атмосфера в робочій камері створюється шляхом заміщенні повітря інертним газом через штуцер напуску газу. При створенні в камері печі невеликого надлишкового тиску 2…5 мм.вод.ст. (контролюється мановакуумметром) підсос повітря виключається. 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:ТОВ "Бортек" © 2022