Категорії

ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС

Заполните форму и мы свяжемся с Вами!

Введите первые 3 символа слова “громадина”
Закрыть окно
Плавильна піч для алюмінію САТ-0,2/10 C
Плавильна піч для алюмінію САТ-0,2/10 C
?

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Виробник:Бортек
?

Наличие гарантийных обязательств производителем, подтверждает отсутствие в изделии дефектов и принимает на себя обязатель­ства по обеспечению бесплатного ремонта и замены вышедших из строя элементов, без вины пользователя, на протяжении всего срока гарантии. В результате невозможности ремонта изделия, полная его замена без потери технических характеристик.

Гарантійний термін: 12
?

Маркировка — нанесение условных знаков, букв, цифр, графических знаков или надписей на объект, с целью его дальнейшей идентификации (узнавания), указания его свойств и характеристик.

Маркування: САТ
?

Страна в которой находится производство продукции.

Країна виробник: Україна

Плавильна піч для алюмінію САТ-0,2/10 C

Стаціонарна тигельна електропіч САТ-0,2/10 С призначена для плавки сплавів на основі алюмінію та міді, в стаціонарних умовах.

Технічні характеристики
САТ-0,2/10 С
1
Номінальна потужність, кВт
38
2
Параметри електроживлення
3×380 В, 50 Гц
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС
1000
4
Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС
40...1000
5
Ємність тигля по алюмінію, кг  
~ 200
6
Габаритні розміри, мм, ширина × довжина × висота,  ±10%
1250 × 1400 × 1700
7
Стабільність підтримання температури в сталому тепловому режимі, без садки, ºС, не гірше
± 5
8
Тип терморегулятора / Тип термопари
ТРП-08-ТП (по замовчуванню) / ТХА
9
Розміщення пульта - підлоговий, довжина кабелю, м
5
10
Маса печі, кг, не більше
400

Електропіч обладнана системою автоматичного регулювання температури на основі твердотільних безконтактних реле і мікропроцесорних регуляторів температури, що дозволяють задавати температуру, час набору температури, і час витримки садки при вказаній температурі. Нагрівачі (спіралі із суперфехралі) розміщені на міцних карамічних трубках на бічних стінках печі. Піч футерована сучасними енергозберігаючими вогнетривкими і теплоізоляційними матеріалами, що забезпечують малу теплоємність печі і низькі втрати енергії. У печі є отвір для аварійного зливу металу. Застосовується карбідокремнієвий тигель.

Комплектація: Електропіч САТ-0,2/10 (з тиглем), запасний нагрівач, паспорта та інструкції з експлуатації на електропіч і на терморегулятор.
Умови поставки: Термін виготовлення 30 робочих днів з моменту передоплати 50% (термін залежить від наявності тигля). Приймання виготовленої електропечі здійснюється на території Виконавця. Відвантаження: транспортною компанією або самовивозом після 100% оплати. Забезпечується гарантійне (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування.


Всі електропечі розроблені компанією ТОВ "Бортек" та виготовлені в Україні.

            

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:ТОВ "Бортек" © 2021