Категорії

ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС

Заполните форму и мы свяжемся с Вами!

Введите последние 4 символа слова “плеер”
Закрыть окно
Шахтна піч СШО-15.20/12,5 Шахтна піч СШО-15.20/12,5
Шахтна піч СШО-15.20/12,5
?

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Виробник:Бортек
?

Наличие гарантийных обязательств производителем, подтверждает отсутствие в изделии дефектов и принимает на себя обязатель­ства по обеспечению бесплатного ремонта и замены вышедших из строя элементов, без вины пользователя, на протяжении всего срока гарантии. В результате невозможности ремонта изделия, полная его замена без потери технических характеристик.

Гарантійний термін: 12
?

Маркировка — нанесение условных знаков, букв, цифр, графических знаков или надписей на объект, с целью его дальнейшей идентификации (узнавания), указания его свойств и характеристик.

Маркування: СШО
?

Страна в которой находится производство продукции.

Країна виробник: Україна

Шахтна піч СШО-15.20/12,5

Шахтна електропіч СШО-15.20/12,5 обладнана системою автоматичного регулювання температури на основі твердотільних безконтактних реле і мікропроцесорних терморегуляторів, що дозволяють задавати температуру, час набору температури, і час витримки садки при вказаній температурі. Можлива установка терморегуляторів із виходом на комп'ютер. Пульт управління роботою печі виносний, підлоговий, з кабельним шлейфом до 5 м. Нагрівачі розміщені на трубках в пазах бічних стінок печі. Футеровка печі виконана з сучасних енергозберігаючих вогнетривких і теплоізоляційних матеріалів, що забезпечують малі втрати енергії.

У комплект поставки електропечі входять паспорта та інструкції по експлуатації на електропіч і на терморегулятор, а також один запасний нагрівальний елемент.

Умови поставки. Термін виготовлення до 40 робочих днів з моменту передоплати 50%. Приймання готового виробу здійснюється на території Виробника. Відвантаження самовивозом після 100% оплати. Піч може транспортуватися автотранспортом. Умови транспортування узгоджуються додатково. Для зручності транспортування піч виготовляється в модульному варіанті і легко встановлюється Замовником на місці за інструкцією Виробника. Забезпечується гарантійне (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування.

Технічні  характеристики
СШО-15.20/12,5
1 Номінальна потужність* (дві зони нагріву), кВт
2×90 ±10
2
Параметри електроживлення 3×380 В, 50 Гц
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС
1250
4 Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС 40...1250
5 Розміри робочого простору, діаметр × висота, мм 1500 × 2000
6 Габаритні розміри, діаметр × висота, мм
Ширина вказана без врахування пульта керування печі
2500 × 3300
7 Стабільність підтримки температури в сталому тепловому режимі без садк, °С, не гірше ± 3
8 Механізм підйому кришки Електропривід
9 Тип терморегулятора / Тип термопари ТРП-08 ТП (по замовчуванню) / ТПП
10 Нагрівачі ТЕНи
11 Середовище в робочому просторі Повітря 
12 Вага печі, кг, ± 5% 6500

*Примітка. Потужність печі може бути змінена при уточненні маси садки.

Електропіч представлена ​​в двох варіантах: з вентилятором і без вентилятора. У печі з вентилятором на кришці печі встановлений циркуляційний вентилятор, що забезпечує однорідний розподіл температури в робочій камері печі. Вал та робоче колесо вентилятора, робоча камера печі виготовлені із жароміцної сталі. Кришка печі піднімається та відводиться в сторону на поворотному кронштейні. Механізм підйому двері - електропривід.

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:ТОВ "Бортек" © 2022