Категорії

ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС

Заполните форму и мы свяжемся с Вами!

Введите первые 5 символов слова “степень”
Закрыть окно
Шахтна піч СШО-6.36/11
?

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Виробник:Бортек
?

Наличие гарантийных обязательств производителем, подтверждает отсутствие в изделии дефектов и принимает на себя обязатель­ства по обеспечению бесплатного ремонта и замены вышедших из строя элементов, без вины пользователя, на протяжении всего срока гарантии. В результате невозможности ремонта изделия, полная его замена без потери технических характеристик.

Гарантійний термін: 12
?

Маркировка — нанесение условных знаков, букв, цифр, графических знаков или надписей на объект, с целью его дальнейшей идентификации (узнавания), указания его свойств и характеристик.

Маркування: СШО
?

Страна в которой находится производство продукции.

Країна виробник: Україна

Шахтна піч СШО-6.36/11

Технічні характеристики
СШО-6.36/11
1 Встановлена потужність, кВт (три зони нагріву)
3×45 ±10
2
Параметри електроживлення 3×380 В, 50 Гц
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС
1100
4 Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС 50...1100
5 Розміри робочого простору, діаметр×висота, мм 600 × 3600
6 Габаритні розміри, діаметр×висота, мм
1500 × 4500
7 Розрахункова маса печі, кг
3500
8 Стабільність регулювання температури в сталому тепловому режимі, без садки, ºС ± 2
9 Середа в робочому просторі Повітря
10 Матеріал нагрівачів (спіралі) Суперфехраль
11 Тип терморегуляторів / тип термопари  ТРП 08-ТП (по замовчуванню) / ТХА

Шахтна електропіч СШО-6.36/11 обладнана системою автоматичного регулювання температури на основі твердотільних безконтактних реле і мікропроцесорних терморегуляторів, які задають температуру, час виходу на режим і час знаходження на режимі. Шафа управління виносна, з кабельним шлейфом довжиною 5 м. Нагрівачі розміщені в пазах бічних стінок печі. ПАРАМЕТРИ ПЕЧІ МОЖЕТЬ ЗМІНЮВАТИСЯ ЗА УЗГОДЖЕННЯМ ІЗ ЗАМОВНИКОМ. Піч футерована сучасними енергозберігаючими вогнетривкими і теплоізоляційними матеріалами та призначена для промислового використання при термообробці металів та інших сплавів. Кришка печі легко відкривається ручним важільним механізмом і відводиться на поворотному кронштейні в сторону. Кришка може бути виготовлена і​​з двох половинок з отвором для підвісу масивних валів. Є припливні та витяжні (з пробкою) вентиляційні отвори для видалення можливих газових виділень (наприклад, вигоряння масла). Для захисту камери печі від пошкодження садкою та для організації циркуляції пічної атмосфери всередині робочої камери можлива установка циліндричного екрану із жароміцної сталі.

У комплект поставки входять паспорта та інструкції по експлуатації на електропіч, на терморегулятори і один запасний нагрівальний елемент.

Умови поставки. Термін виготовлення 40 робочих днів з моменту передоплати 50%. Приймання виробу здійснюється на території Виконавця в присутності Замовника. Відвантаження виробу після 100% оплати - самовивозом. Піч може перевозитися автотранспортом (виготовлена ​​з двох секцій). Виробник забезпечує гарантійне (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:ТОВ "Бортек" © 2021