ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС

Заполните форму и мы свяжемся с Вами!

Введите последние 4 символа слова “стрела”
Закрыть окно

Портативний генератор гіпохлорит натрію

Портативний генератор гіпохлорит натрію

В зв'язку з гострою потребою у дешевих та ефективних дезінфікуючих розчинах ТОВ «Бортек» спільно з МПП «Гарант» розробили портативну електролізну установку, що виготовляє гіпохлорит натрію у місці його застосування. 

Розчин гіпохлориту має антимікробну активність, ефективний проти вірусів, бактерій, грибків та найпростіших, знищує збудників інфекційних хвороб, ВБИВАЄ КОРОНАВІРУС! Є безумовним лідером у сфері сильнодіючих дезінфікуючих хлоровмісних засобів займаючи 91% світового ринку.

На фото: Електролізна Установка «Полум'я-2», продуктивністю 0,15 кг активного хлору/добу, призначена для отримання розчину гіпохлорит натрію шляхом електролізу розчину кухонної солі (ТУ У 14307736.002-94).

Вартість установки на 24.11.2020 рік становить 13920,00 грн (у т.ч. ПДВ 20 %).   
У нас Ви зможете придбати портативну установку за цінами виробника в оптових і в роздрібних обсягах.


        

УМОВИ ПОСТАВКИ: Установка є в наявності. Відвантаження – після 100% оплати, відправка компанією-перевізником або самовивіз. Забезпечується гарантійне  (на протязі 12 місяців) та післягарантійне обслуговування.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
1. Продуктивність установки - 0,15 кг актив. хлору на добу (20 літрів розчину з концентрацією 0,65%).
2. Разова засипка кухонної солі - 500 г.
3. Концентрація актив. хлору в готовому розчині ~ 6,5 г/л.
4. Потужність установки - 60 Вт.
5. Електроживлення – 220В, 50Гц

 

  За даними ВСЕСВІТНЬОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я коронавірус COVID19 знищується гіпохлорит натрієм швидше ніж за 1 хвилину, а без санітарної обробки вірус може жити на поверхнях до 9 днів. (Див.рекомендації «Прибирання та дезінфекція приміщень та поверхонь в контексті COVID19» від 15 травня 2020 р., ВООЗ)  

 


У період розростання епідемії ГІПОХЛОРИТ НАТРІЮ є одним з ефективних і швидкодіючих засобів в боротьбі з коронавірусом COVID19. ВСЕСВІТНЯ ОРГАНІЗАЦІЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я (ВООЗ) включила його в список рекомендованих засобів для дезінфекції приміщень, предметів і поверхонь в публічних місцях, місць масового скупчення, в тому числі і вулиць.

     
У Білій Церкві на Київщині дезінфікують зупинки громадського транспорту та під’їзди будинків. У Талдикоргані (Казахстан) посилені заходи профілактики коронавірусу. Вулиці обласного центру миють гіпохлоритом натрію за допомогою комбінованих машин, так званих «поні».  

 

Гіпохлорит натрію є одним з найдешевших дезінфектантів!

Завдяки повній розчинності у воді, зручності дозування та низькій вартості, гіпохлорит натрію використовується як дезінфекційний засіб практично у всіх сферах життєдіяльності людини:

  • для дезінфекції приміщень, ванних кімнат, санвузлів, приміщень громадського харчування, готелів, антибактеріальна і санітарно-гігієнічна обробка в медицині, дезінфекція пралень;
  • для миття та дезінфекції санітарно-технічного обладнання, кахлю, пластика, унітазів, сміттєвих відер;
  • дезінфекція в комунальних об'єктах та сільському господарстві, стоки ферм, корівників;
  • відбілювання тканин, деревної маси та інших матеріалів;
  • знезараження басейнів і ставків, боротьба з водоростями та бактеріями;
  • для знезараження питної води, для систем господарського призначення та комунального водопостачання, дезінфекції стічної і повторно використовуваної води, оборотних вод нафтопереробних заводів.
 
          
 
 

Як приготувати гіпохлорит натрію? 

• В ємкість заливаємо 20 л води. Додаємо 500 гр солі. Встановлюємо електроди і вмикаємо живлення.
• Через 24 години отримуємо 20 літрів гіпохлорит натрію з концентрацією ~ 6,5 г/л.

Реакція електролізу протікає за наступною схемою:   

 

Ви можете знову додати сіль та воду в бутель і виробити розчин гіпохлориту стільки разів, скільки Вам потрібно. При необхідності готовий розчин переливають в бак-накопичувач та дозують електричним насосом.

Не виливайте NaClО, який не використали! З часом він втрачає свою концентрацію та розпадається знов на воду та сіль. Розчин можна повторно піддати електролізу.

 


 

ВИКОРИСТАННЯ:

Європейський центр контролю захворювань та ВООЗ рекомендують використовувати розчин 0,1% гіпохлорит натрію для дезінфекції поверхонь та в концентрації 0,5% для знезараження біологічних рідин (Див.рекомендації «Прибирання та дезінфекція приміщень та поверхонь в контексті COVID19» від 15 травня 2020 р., ВООЗ).

 

 

Пропорції для приготування робочого дезінфікуючого розчину:

Місце використання Концентрація NaClО у розчині 0,65% Гіпохлорит, л Вода, л Загальний об’єм готового дезінфікуючого розчину, л
Дезінфекція поверхонь 0,1% 1 5,5 6,5
Знезараження біологічних рідин
0,5% 1 0,3 1,3

 

У цій категорії немає товарів.
ТОВ "Бортек" © 2023