Установки "Полум'я-2" для знезараження води

Установки "Полум'я-2" для знезараження води

Блокова електролізна установка знезараження води гіпохлоритом натрію - «Полум'я-2»

Призначення установки:

Отримання знезаражуючого реагенту (розчину гіпохлориту натрію) шляхом електролізу розчину кухонної солі. Розчин гіпохлориту натрію використовують для знезараження питних, стічних, технологічних вод і басейнів. Гіпохлорит натрію - сильний окислювач, по бактерицидної ефективності та впливу на якість обробленої води відповідає дії зрідженого хлору, хлорного вапна та інших хлоросодержащих реагентів.

Установка може бути використана для хлорування питної води, дезінфекції водопровідних мереж на станціях водопідготовки, для знезараження стічних вод, у тому числі біологічно очищених. Умови експлуатації повинні відповідати ГОСТ 15150-69, кліматичне виконання УХЛ, категорія приміщення 4 (температура повітря від +1 оС до + 35оС, відносна вологість повітря 80% при температурі + 25оС).

Пристрій і принцип роботи установки:

Установка працює за принципом електролізу розчину хлористого натрію в однокамерному електролізері. Утворений в процесі електролізу гіпохлорит натрію безперервно дозується в оброблювану воду.

Установка складається з:

  •         Вузла приготування розчину солі, який містить баки, виконані з полівінілхлориду або нержавіючої сталі й витратоміри розчину солі й води.
  •         Електролізера, що складається з електролізної камери циліндричної форми і вміщеного в неї пакета електродів.
  •         Блоку живлення, Котара являє собою випрямний агрегат, укомплектований вольтметром і амперметром.
  •         Газоотделителя. Він встановлюється після електролізера і призначений для відділення утворюються електролізних газів від розчину гіпохлориту і видалення їх в атмосферу.

Електролізна установка дозволяє проводити знезаражування питної води та знезараження стоків з максимальною якістю.

Найбільш ефективний спосіб знезараження води - знезараження гіпохлоритом натрію. Гіпохлорит натрію, одержуваний в електролізері, дозволяє здійснювати знезараження води також ефективно, як це робить рідкий хлор, але на відміну від хлору гіпохлорит не володіє токсичними властивостями, при правильному застосуванні.

Купувати готовий гіпохлорит натрію не доцільне з багатьох причин. Найбільш вигідно отримувати гіпохлорит натрію безпосередньо на місці споживання за допомогою електролізної установки, що дозволяє значно знизити витрати на знезараження води.

Крім цього, гіпохлорит отримувати на місці використання не тільки вигідніше, але і безпечніше, бо під час тривалого зберігання гіпохлорит натрію розкладається з виділенням хлору і кисню.

Одержуваний гіпохлорит натрію є практично нетоксичним і володіє високою ефективністю. Тому знезараження води відбувається відповідно до необхідними гігієнічними вимогами і нормами водопідготовки.

Застосовуючи при водопідготовці і на очисних станціях блокові електролізні установки знезараження води «Полум'я-2», ви вирішуєте проблемму дезінфекції води раз і назавжди.

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Сортування:
Електролізна установка "Полум'я-2" продуктивністю 2,5 кг
Блокова електролізна установка призначена для отримання знезаражуючого реагенту - гіпохлорит натрію - шляхом електролізу розчину кухонної солі та води. Установка підключається до системи водопостачання і може бути використана для знезараження питної води, дезінфекції водопровідних мереж на стан..
Електролізна установка "Полум'я-2" продуктивністю 25 кг/добу
Блокова електролізна установка «Полум'я - 2» призначена для отримання знезаражуючого реагенту (розчину гіпохлориту натрію) шляхом електролізу розчину кухонної солі. Установка може бути використана для знезараження питної води, дезінфекції водопровідних мереж на станціях водопідготовки, для знезараже..
Електролізна установка "Полум'я-2" продуктивністю 10 кг/добу
Блокова електролізна установка призначена для отримання знезаражуючого реагенту - гіпохлорит натрію - шляхом електролізу розчину кухонної солі та води. Установка підключається до системи водопостачання і може бути використана для знезараження питної води, дезінфекції водопровідних мереж на стан..
ТОВ "Бортек" © 2019