Категорії
Електропіч СНО-9.15.5/5 И1 з вент. Електропіч СНО-9.15.5/5 И1 з вент. Електропіч СНО-9.15.5/5 И1 з вент.
Електропіч СНО-9.15.5/5 И1 з вент.
?

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Виробник:Бортек
?

Наличие гарантийных обязательств производителем, подтверждает отсутствие в изделии дефектов и принимает на себя обязатель­ства по обеспечению бесплатного ремонта и замены вышедших из строя элементов, без вины пользователя, на протяжении всего срока гарантии. В результате невозможности ремонта изделия, полная его замена без потери технических характеристик.

Гарантійний термін: 12
?

Маркировка — нанесение условных знаков, букв, цифр, графических знаков или надписей на объект, с целью его дальнейшей идентификации (узнавания), указания его свойств и характеристик.

Маркування: СНО до 600°C
?

Страна в которой находится производство продукции.

Країна виробник: Україна

Електропіч СНО-9.15.5/5 И1 з вент.

Комплектація: Піч електрична камерна СНО-9.15.5/5 И1 для проведення сушки; запасний нагрівач; паспорта та інструкції по експлуатації на електропіч і терморегулятор. Можна встановити вентилятор для обдування садки та організації руху атмосфери в робочій камері печі.

Ціни надаються за запитом.

Умови поставки: Термін виготовлення 30 робочих днів з моменту передоплати 50%. Приймання виготовленої електропечі здійснюється на території Виконавця. Відвантаження: транспортною компанією або самовивозом після 100% оплати. Варіанти доставки, більш детально, обговорюються із Замовником з моменту передоплати, в залежності від наявності транспорту, розмірів приміщень і т.п. ТОВ "Бортек" забезпечує завантаження та митне оформлення вантажу на експорт. При необхідності, здійснюємо шефмонтаж обладнання, пусконалагоджувальні роботи та навчання персоналу на території Замовника. Гарантія: забезпечується гарантійне (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування. Здійснюємо технічну підтримку, постачання комплектуючих, модернізацію та оновлення технічних характеристик обладнання, а також капітальний ремонт.

Технічні характеристики СНО-9.15.5/5 И1 з вентилятором
И1 – робоча камера печі виготовлена із чорної сталі та покрита термостійкою фарбою  
1 Номінальна потужність, кВт 21 Запасний ТЕН

Робоча камера
2 Параметри електроживлення 3×380 В, 50 Гц
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС 500
4 Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС 40...500
5 Стабільність регулювання температури в  усталеному тепловому режимі, без садки, ºС ± 3
6 Середовище в робочій камері  Повітря
7 Терморегулятор / Термопара ТРП-08-ТП (за замовчуванням) / ТХК
8 Розміри робочого простору, ширина × довжина × висота, мм 900 × 1500 × 500
9 Габаритні розміри, ширина × довжина × висота, мм 1650 × 2000 × 1400
10 Кількість жаровень, шт за погодженням із Замовником
11 Розрахункова маса, кг 630
12 Наявність вентилятора (для рівномірного розподілу температури по робочій камері) за погодженням із Замовником

Параметри печі можуть змінюватися за погодженням із Замовником.

Технічний опис: Промислова електропіч СНО-9.15.5/5 И1 призначена для проведення сушіння різних матеріалів та виробів. Робоча камера печі виготовлена ​​з чорної сталі і покрита термостійкої фарбою. Нагрівачі (ТЕНи в нержавіючої оболонці) розміщені в пазах бічних стінок камери. У електропечі присутня автоматика безпеки, що спрацьовує в разі перегріву печі або її електронних блоків, відключає нагрівачі при відкриванні дверей. Електропіч обладнана системою автоматичного регулювання температури на основі твердотільних безконтактних реле і цифрового терморегулятора, на якому можна задати температуру, час виходу на режим і час знаходження на режимі. Можлива установка терморегулятора з виходом на комп'ютер для архівації процесів термообробки.

    

Пульт управління розміщений з лівого боку. Двері на завісах відкриваються вручну зліва на право. Циркуляція повітря здійснюється у вертикальній площині. У печі є приточний та витяжний (з заслінкою) вентиляційні отвори для видалення газових виділень, при проведенні термообробки, і для прискорення охолодження печі (при необхідності). Ручка ручного переміщення заслінки виведена на ліву сторону печі та подовжена до габариту печі для зручного регулювання. Вихід термопари в робочій камері з задньої стінки (по можливості максимально зверху). Піч футерована сучасними енергозберігаючими матеріалами.

Піч можна перевозити автотранспортом.

 

Схоже обладнання

       
               СДО – 10.30.5/1 И2 з вент.                        СДО – 17.21.15/1,7 И1 з вент.                       СНО – 8.6.8/4 И1 з вент.                          СНО – 4.5.5/4 И2 з вент.     


Надсилайте Ваші технічні завдання на пошту:
bortek@ukr.net

Отримати консультацію та дізнатися ціни на обладнання Ви можете по телефону:
+38 (050) 462-8219
+38 (04595) 7-12-16

ОФІС – МЕНЕДЖЕР:
Пушкарук Наталія Володимирівна

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:ТОВ "Бортек" © 2019