Категорії
Електропіч з викотним подом СДО-10.30.5/1 И2 і вентилятором Електропіч з викотним подом СДО-10.30.5/1 И2 і вентилятором Електропіч з викотним подом СДО-10.30.5/1 И2 і вентилятором Електропіч з викотним подом СДО-10.30.5/1 И2 і вентилятором
Електропіч з викотним подом СДО-10.30.5/1 И2 і вентилятором
?

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Виробник:Бортек
?

Наличие гарантийных обязательств производителем, подтверждает отсутствие в изделии дефектов и принимает на себя обязатель­ства по обеспечению бесплатного ремонта и замены вышедших из строя элементов, без вины пользователя, на протяжении всего срока гарантии. В результате невозможности ремонта изделия, полная его замена без потери технических характеристик.

Гарантійний термін: 12
?

Маркировка — нанесение условных знаков, букв, цифр, графических знаков или надписей на объект, с целью его дальнейшей идентификации (узнавания), указания его свойств и характеристик.

Маркування: СДО до 600°C
?

Страна в которой находится производство продукции.

Країна виробник: Україна

Електропіч з викотним подом СДО-10.30.5/1 И2 і вентилятором

Комплектація: Електропіч з викотним подом СДО-10.30.5/1 И2 та вентилятором; запасний нагрівач; паспорта та інструкції по експлуатації на електропіч і терморегулятор. Можна встановити знімний каркас із нержавіючої сталі для обдування садки від низу до верху та організації руху атмосфери в робочій камері печі.

Ціни надаються за запитом.

Умови поставки: Термін виготовлення 30 робочих днів з моменту передоплати 50%. Приймання виготовленої електропечі здійснюється на території Виконавця. Відвантаження: транспортною компанією або самовивозом після 100% оплати. Варіанти доставки, більш детально, обговорюються із Замовником з моменту передоплати, в залежності від наявності транспорту, розмірів приміщень і т.п. ТОВ "Бортек" забезпечує завантаження та митне оформлення вантажу на експорт. При необхідності, здійснюємо шефмонтаж обладнання, пусконалагоджувальні роботи та навчання персоналу на території Замовника.

Гарантія: забезпечується гарантійне (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування. Здійснюємо технічну підтримку, постачання комплектуючих, модернізацію та оновлення технічних характеристик обладнання, а також капітальний ремонт.
 

Технічні характеристики СДО-10.30.5/1 з вентилятором
И2 – робоча камера печі виготовлена із нержавіючої сталі  
1 Номінальна потужність, кВт 19
Запасний ТЕН

Робоча камера
2 Параметри електроживлення 3×380 В, 50 Гц
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС 100
4 Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС 40...100
5 Стабільність регулювання температури в  усталеному тепловому режимі, без садки, ºС ± 3
6 Середовище в робочій камері  Повітря
7 Терморегулятор / Термопара ТРП-09-ТП (за погодженням) / ТХК
8 Розміри робочого простору, ширина × довжина × висота, мм 1000 × 3000 × 500
9 Габаритні розміри, ширина × довжина × висота, мм 1680 × 8550 × 1470
10 Механізм підйому кришки Електропривід
11 Розрахункова маса, кг 1420
12 Наявність вентилятора (для рівномірного розподілу температури по робочій камері) за погодженням із Замовником

Параметри печі можуть змінюватися за погодженням із Замовником.

Технічний опис: Промислова електропіч СДО-10.30.5/1 И2 з вентилятором призначена для проведення низькотемпературної обробки різних матеріалів та виробів. Робоча камера печі виготовлена ​​із нержавіючої сталі. Нагрівачі (ТЕНи в нержавіючої оболонці) розміщені в нішах бічних стінок. У печі є приточні та витяжні (із заслінкою) вентиляційні отвори для видалення газових виділень, при проведенні термообробки, та прискорення охолодження печі (при необхідності). За погодженням із Замовником дана електропіч обладнана системою автоматичного регулювання температури на основі твердотільних безконтактних реле та мікропроцесорного терморегулятора-програматора, що задає покроково температуру, час набору температури і час витримки садки при вказаній температурі (до 12 кроків «нагрів-поличка»). Можлива установка терморегулятора з виходом на комп'ютер для архівації процесів термообробки. Шафа управління розміщена на бічній стороні печі. В електропечі присутня автоматика безпеки, що спрацьовує у разі перегріву печі або її електронних блоків, відключає нагрівачі при відкриванні дверей. Викотка пода проводиться електроприводом (пересувний механізм поду на підшипниках). Електропривід переміщення поду встановлений на торцевій стороні печі. Заслінка печі поєднана з подом (див. фото).

Примусова циркуляція повітря здійснюється у вертикальній площині. Повітря продуває садку знизу - вгору. Для забезпечення такої циркуляції в робочій камері встановлений знімний каркас висотою 70 мм із нержавіючої сталі. Верхня плоска частина каркаса має отвори для забезпечення обдування виробів від низу до верху. Вироби для термообробки встановлюють на каркас. Можливо виготовлення печі з циркуляцією повітря в горизонтальній площині.

Піч можна перевозити автотранспортом.


Схоже обладнання

       
СДО – 10,2.15.15/5,5 И2 з вент.               СДО – 17.21.15/1,7 И1 з вент.                             СДО – 30.40.20/3 И1 з вент.                        СДО – 30.78.17/5 И1 з вент.    


Надсилайте Ваші технічні завдання на пошту:
bortek@ukr.net

Отримати консультацію та дізнатися ціни на обладнання Ви можете по телефону:
+38 (050) 462-8219
+38 (04595) 7-12-16

ОФІС – МЕНЕДЖЕР:
Пушкарук Наталія Володимирівна

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:ТОВ "Бортек" © 2019