Категорії

ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС

Заполните форму и мы свяжемся с Вами!

Введите последние 5 символов слова “сумерки”
Закрыть окно
Камерна піч СНО-9.12.6/10 для термічної обробки Камерна піч СНО-9.12.6/10 для термічної обробки Камерна піч СНО-9.12.6/10 для термічної обробки Камерна піч СНО-9.12.6/10 для термічної обробки
Камерна піч СНО-9.12.6/10 для термічної обробки
?

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Виробник:Бортек
?

Наличие гарантийных обязательств производителем, подтверждает отсутствие в изделии дефектов и принимает на себя обязатель­ства по обеспечению бесплатного ремонта и замены вышедших из строя элементов, без вины пользователя, на протяжении всего срока гарантии. В результате невозможности ремонта изделия, полная его замена без потери технических характеристик.

Гарантійний термін: 12
?

Маркировка — нанесение условных знаков, букв, цифр, графических знаков или надписей на объект, с целью его дальнейшей идентификации (узнавания), указания его свойств и характеристик.

Маркування: СНО до 1360°C
?

Страна в которой находится производство продукции.

Країна виробник: Україна

Камерна піч СНО-9.12.6/10 для термічної обробки

Технічні характеристики
СНО-9.12.6/10   
1 Номінальна потужність, кВт
65 ±5
2
Параметри електроживлення 3×380 В, 50 Гц
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС
1000
4 Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС 40...1000
5 Розміри робочого простору, ширина×довжина×висота, мм 900×1200×600
6 Матеріал  спіральних нагрівачів  Х23Ю5Т
7 Середовище в робочому просторі  Повітря 
8 Стабільність регулювання температури в  усталеному тепловому режимі, без садки, ºС ± 3
9 Тип терморегулятора / Тип термопари ТРП-08-ТП (по замовчуванню) / ТХА


Електропіч СНО-9.12.6/10 обладнана системою автоматичного регулювання температури на основі твердотільних безконтактних реле та мікропроцесорного терморегулятора, який задає температуру, час набору температури та час витримки садки при вказаній температурі. Нагрівачі розміщені на трубках в пазах бічних і торцевої стінок печі, на дверях і в поду. Подові нагрівачі закриті керамічними плитками. Под печі футерований твердими вогнетривами, а камера - мікропористими і волокнистими матеріалами. У печі є припливні та витяжні вентиляційні отвори для видалення можливих газових виділень. Також є спеціальні канали в бічних стінах печі для відводу тепла і примусового продування повітря по них. Забезпечується можливість контролю температури за обсягом печі. Кількість термопар - дві, розташовані збоку: на відстані по 300мм від задньої стінки печі і дверей печі. Також є отвори для контрольної термопари зверху навпроти робочих термопар. Механізм відкриття і закриття дверей  печі - електропривід.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:ТОВ "Бортек" © 2020