Категорії

ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС

Заполните форму и мы свяжемся с Вами!

Введите последние 3 символа слова “скорпион”
Закрыть окно
Прохідна електропіч СНОП-3.25.2/6-12 Прохідна електропіч СНОП-3.25.2/6-12
Прохідна електропіч СНОП-3.25.2/6-12
?

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Виробник:Бортек
?

Наличие гарантийных обязательств производителем, подтверждает отсутствие в изделии дефектов и принимает на себя обязатель­ства по обеспечению бесплатного ремонта и замены вышедших из строя элементов, без вины пользователя, на протяжении всего срока гарантии. В результате невозможности ремонта изделия, полная его замена без потери технических характеристик.

Гарантійний термін: 12
?

Маркировка — нанесение условных знаков, букв, цифр, графических знаков или надписей на объект, с целью его дальнейшей идентификации (узнавания), указания его свойств и характеристик.

Маркування: СНОП
?

Страна в которой находится производство продукции.

Країна виробник: Україна

Прохідна електропіч СНОП-3.25.2/6-12

Комплектація: Електропіч СНОП-3.25.2/6-12, запасні нагрівачі кожного типу, трубки керамічні МКРТ кожного типу, фетр, паспорта та інструкції з експлуатації на електропіч, терморегулятор та термопару ТПП. Можлива поставка зварного піддону із жароміцної сталі 20Х23Н18, товщиною 10 мм, з ребрами жорсткості та термокомпенсаціонними розрізами, для захисту нагрівачів і робочої камери печі від руйнування садкою.

Ціни на обладнання надаються за запитом.

Умови поставки: Термін виготовлення 30 робочих днів з моменту передоплати 50%. Приймання виготовленої електропечі здійснюється на території Виконавця. Відвантаження: транспортною компанією або самовивозом після 100% оплати. Варіанти доставки, більш детально, обговорюються із Замовником з моменту передоплати, в залежності від наявності транспорту, розмірів приміщень і т.п. ТОВ "Бортек" забезпечує завантаження та митне оформлення вантажу на експорт. При необхідності, здійснюємо шефмонтаж обладнання, пусконалагоджувальні роботи та навчання персоналу на території Замовника. Гарантія: забезпечується гарантійне (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування. Здійснюємо технічну підтримку, постачання комплектуючих, модернізацію та оновлення технічних характеристик, ремонт.

Технічні характеристики
СНОП-3.25.2/6-12
1 Номінальна потужність, кВт 37 ±7
2 Характеристики по зонам Зона 1 Зона 2
3 Номінальна потужність, кВт 11 ±3 26 ±4
4 Параметри електроживлення 3×380 В, 50 Гц
5
Максимальна температура в робочому просторі, ºС
600
1200
6 Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС 40...600 40...1200
7 Стабільність регулювання температури в  усталеному тепловому режимі, без садки, ºС ± 3
8 Середовище в робочій камері  Повітря
9 Терморегулятор ТРП-08-ТП (за замовчуванням)
10 Термопара ТХА ТПП
11 Розміри робочого простору, ширина×довжина×висота, мм 250 × 800 × 200 250 × 1600 × 200
12 Габаритні розміри, мм, ширина×довжина×висота 1000 × 2800 × 1300
13 Розрахункова маса, кг 2200
14 Зварний піддон із жароміцної сталі,10 мм, ребрами  жорсткості та термокомпенсаційними  розрізами за погодженням із Замовником

Параметри печі можуть змінюватися за погодженням із Замовником.

Технічний опис: Електропіч СНОП-3.25.2/6-12 призначена для термообробки протяжних металевих заготівель. Ця піч має по торцях двоє дверцят. Зверху печі є кришка, яка відкривається вручну. Можлива установка електроприводу. При відкритій кришці можна завантажувати / розвантажувати вироби для термообробки за допомогою цехових завантажувальних механізмів і проводити ремонтні роботи печі. У печі є припливний та витяжний вентиляційні отвори з пробками для видалення можливих газових виділень при проведенні термообробки та прискоренню охолодження печі (при необхідності). Електропіч обладнана системою автоматичного регулювання температури на основі твердотільних безконтактних реле і мікропроцесорного терморегулятора, ща задає температуру, час виходу на режим та час знаходження на режимі. В терморегуляторі є вихід на компьютер за допомогою інтерфейса та програмного забезпечення, що додаються. В печі є автоматика безпеки, що спрацьовує у випадку перегрівання печі, чи її електронних блоків, та  відключає нагрівачі при відкриванні дверей. Піч футерована сучасними енергозберігаючими волокнистими, мікропористими, вогнетривкими та теплоізоляційними матеріалами. Це забезпечує швидкий вихід печі на заданий температурний режим та мінімізує  витрати електроенергії. Нагрівачі (спіралі) розміщені в пазах бічних стінок камери і в поду. Кінці трубокзакріплені в пазах спеціальних кронштейнів з вогнетривкої кераміки, що забезпечують надійну роботу і легку заміну нагрівачів при необхідності. Подові нагрівачі закриті керамічними плитками. Пульт управління виконується у виносному підлоговому варіанті з кабельним шлейфом довжиною 5 м. Піч можна перевозити автотранспортом.


Схоже обладнання

                         
             СНОП – 8.16.5/11                                                                           СДОП – 10.20.17/12,5 з вентилятором    

Надсилайте Ваші технічні завдання на пошту:
bortek@ukr.net

Отримати консультацію та дізнатися ціни на обладнання Ви можете по телефону:
+38 (050) 462-8219
+38 (04595) 7-12-16

ОФІС – МЕНЕДЖЕР:
Пушкарук Наталія Володимирівна

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:ТОВ "Бортек" © 2021