Категорії

ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС

Заполните форму и мы свяжемся с Вами!

Введите первые 4 символа слова “батарея”
Закрыть окно
Вакуумна піч СНВ-5,5.8/7 Вакуумна піч СНВ-5,5.8/7
Вакуумна піч СНВ-5,5.8/7
?

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Виробник:Бортек
?

Наличие гарантийных обязательств производителем, подтверждает отсутствие в изделии дефектов и принимает на себя обязатель­ства по обеспечению бесплатного ремонта и замены вышедших из строя элементов, без вины пользователя, на протяжении всего срока гарантии. В результате невозможности ремонта изделия, полная его замена без потери технических характеристик.

Гарантійний термін: 12
?

Маркировка — нанесение условных знаков, букв, цифр, графических знаков или надписей на объект, с целью его дальнейшей идентификации (узнавания), указания его свойств и характеристик.

Маркування: СНВ
?

Страна в которой находится производство продукции.

Країна виробник: Україна

Вакуумна піч СНВ-5,5.8/7

Технічні  характеристики
СНВ-5,5.8/7
1 Номінальна потужність, кВт
50
2
Параметри електроживлення 3×380 В, 50 Гц
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС
700
4 Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС 40...700
5 Розміри робочого простору, диаметр×висота, мм 550 × 800
6 Залишковий тиск в муфелі, після вакуумування, мм рт. ст. 1÷3×10-1
7 Стабільність підтримки температури в  сталому тепловому режимі, без садки, ºС, не гірше ± 3
8 Час виходу печі без садки на номінальну температуру, хв 50 ±10%
9 Максимальний надлишковий тиск в муфелі, кгс / см2 + 0,2


Електропіч камерна муфельна СНВ-5,5.8/7 призначена для вакуумно-газової термообробки виробів до температури 700 °С. Обладнана системою автоматичного регулювання температури на основі твердотільних безконтактних реле і мікропроцесорного терморегулятора, що дозволяє задавати температуру, час виходу на режим і час знаходження на режимі (до 12 кроків «нагрів-поличка»). Терморегулятор має вихід на комп'ютер за допомогою інтерфейсу та програмного забезпечення для реєстрації та архівації процесів термообробки.

Піч футерована сучасними енергозберігаючими вогнетривкими і теплоізоляційними матеріалами. У печі є герметичний циліндричний муфель з жароміцної сталі 08Х18Н10Т, товщиною 10 мм, з ребрами жорсткості. Двері печі мають термоізоляцію, гвинтові затиски і відчиняються за допомогою поворотної консолі. Герметизація дверей здійснюється за допомогою ущільнення вакуумною гумою разом із застосуванням водяного охолодження. Дротові нагрівачі (спіралі із суперфехралі) розміщені на трубках із усіх зовнішніх сторін муфеля. Вакуум в реторті створюється за допомогою вакуумного насоса і контролюється вакуумметром. Є штуцери для напуску в муфель робочих газів: азоту, аргону, повітря. Напуск газів контролюється ротаметрами.

На магістралі прямої подачі інертного газу є запірний кран, а на магістралі дозованої подачі газу встановлений видатковий вентиль і ротаметр. У комплект поставки печі входять паспорта та інструкції по експлуатації на електропіч і на терморегулятор, а також один запасний нагрівальний елемент, ущільнювальна гумка на двері, підставка з вакуумною системою та пульт управління з рукавами і газовими рукавами.


Надсилайте Ваші технічні завдання на пошту:
bortek@ukr.net

Отримати консультацію та дізнатися ціни на обладнання Ви можете по телефону:
+38 (050) 462-8219
+38 (04595) 7-12-16

ОФІС – МЕНЕДЖЕР:
Пушкарук Наталія Володимирівна

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:ТОВ "Бортек" © 2021