Категорії

ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС

Заполните форму и мы свяжемся с Вами!

Введите последние 3 символа слова “степень”
Закрыть окно
Камерна піч СНО-2,5.5.2,5/11 И1
?

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Виробник:Бортек
?

Наличие гарантийных обязательств производителем, подтверждает отсутствие в изделии дефектов и принимает на себя обязатель­ства по обеспечению бесплатного ремонта и замены вышедших из строя элементов, без вины пользователя, на протяжении всего срока гарантии. В результате невозможности ремонта изделия, полная его замена без потери технических характеристик.

Гарантійний термін: 12
?

Маркировка — нанесение условных знаков, букв, цифр, графических знаков или надписей на объект, с целью его дальнейшей идентификации (узнавания), указания его свойств и характеристик.

Маркування: Лабораторные СНО до 1360°C
?

Страна в которой находится производство продукции.

Країна виробник: Україна

Камерна піч СНО-2,5.5.2,5/11 И1

Піч СНО-2,5.5.2,5/11 И1 виконана за особливими вимогами Замовника для специфічної термообробки виробів і має нестандартне рішення у відкриванні дверей. З 1994 року ТОВ "Бортек" виробляє різноманітні електричні печі як за конструктивним рішенням, так і за їх призначенням.

Технічні  характеристики
СНО-2,5.5.2,5/11 И1
И1 - відкриті нагрівачі всередині робочої камери печі
1 Номінальна потужність, кВт
9,6 ±0,5
2
Параметри електроживлення 3×380 В, 50 Гц
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС
1100
4 Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС 40...1100
5 Розміри робочого простору, ширина×довжина×висота, мм 250 × 500 × 250
6 Середовище в робочому просторі  Повітря 
7 Стабільність регулювання температури в  усталеному тепловому режимі, без садки, ºС ± 3
8 Тип терморегулятора / Тип термопари ТРП-09-ТП / ТХА 

Камерна лабораторна електропіч СНО-2,5.5.2,5/11 И1 обладнана системою автоматичного регулювання температури за допомогою твердотільних безконтактних реле і цифрового терморегулятора, що дозволяє задавати складні режими термообробки садки - до 12 ділянок підйом-поличка і що має вихід на комп'ютер з інтерфейсом та програмним забезпеченням. Пульт управління розміщений на лівій боковій стороні печі. Безкорпусна  термопара розміщена на задній стінці печі. Камера печі виготовлена з мікропористих і волокнистих вогнетривких і теплоізолюючих матеріалів, що мають малі значення теплоємності і теплопровідності. На верхній стороні печі поблизу торцевої стінки і в нижній частині дверей є вентиляційні отвори з пробками для видалення можливих газових виділень. 

На дверях і на задній стінці печі виконані по три отвори діаметром 20 мм зі з'ємними заглушками. Центри отворів розташовані на висоті 125 мм від поду печі. По одному отвору знаходяться по центру відносно бокових стінок печі, а інші отвори знаходяться на відстанях 35 - 40 мм від центрального отвору. Отвори обрамлені керамічними трубками, а із зовнішнього боку металевими втулками. Двері переміщаються на втулках по двом направляючим стержням  уздовж подовжньої осі печі на відстань до 500 мм. Направляючі стержні прикріплені однією стороною до лицьової сторони печі над дверима і мають, на протилежному кінці, опори на несучу поверхню,  на якій розташована піч.

Нагрівачі з фехралі розміщені на трубках в нішах бокових стінок печі і під перекриттям печі. Усі нагрівачі відкриті. Потужність печі збільшена для забезпечення швидкого нагріву печі. Не допускається попадання сторонніх предметів, у тому числі окалини, на нагрівачі.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:ТОВ "Бортек" © 2022