Категорії

ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС

Заполните форму и мы свяжемся с Вами!

Введите первые 3 символа слова “индикатор”
Закрыть окно
Муфельна піч СНО-3.4,5.3/11 И1 Муфельна піч СНО-3.4,5.3/11 И1
Муфельна піч СНО-3.4,5.3/11 И1
?

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Виробник:Бортек
?

Наличие гарантийных обязательств производителем, подтверждает отсутствие в изделии дефектов и принимает на себя обязатель­ства по обеспечению бесплатного ремонта и замены вышедших из строя элементов, без вины пользователя, на протяжении всего срока гарантии. В результате невозможности ремонта изделия, полная его замена без потери технических характеристик.

Гарантійний термін: 12
?

Маркировка — нанесение условных знаков, букв, цифр, графических знаков или надписей на объект, с целью его дальнейшей идентификации (узнавания), указания его свойств и характеристик.

Маркування: Лабораторные СНО до 1360°C
?

Страна в которой находится производство продукции.

Країна виробник: Україна

Муфельна піч СНО-3.4,5.3/11 И1

Технічні  характеристики
СНО-3.4,5.3/11 И1
И1 - відкриті нагрівачі всередині робочої камери печі
1 Номінальна потужність, кВт
4,5 
2
Параметри електроживлення 220 В, 50 Гц
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС
1100
4 Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС 40…1100
5 Наявність  циркуляційного  вентилятора  погоджуються із Замовником
6 Розміри робочого простору, ширина×довжина×висота, мм 300 × 450 × 300
7 Габаритні розміри, ширина×довжина×висота, мм 900 × 800 × 650
8 Середовище в робочому просторі  Повітря 
9 Стабільність регулювання температури в  усталеному тепловому режимі, без садки, ºС ± 3
10 Час розігріву печі до номінальної температури, без садки, не більше, хв 150
11 Розрахункова маса, кг 70
12 Зварний піддон із жароміцної сталі, товщиною 3 мм, ребрами жорсткості та термокомпенсаційними  розрізами погоджуються із Замовником

Параметри печі можуть змінюватися за погодженням із Замовником.

Електропіч обладнана системою автоматичного регулювання температури на основі мікропроцесорного терморегулятора, що задає температуру, час набору температури і час витримки садки при вказаній температурі. Пульт управління роботою печі розміщений на лівому боці печі. Нагрівачі із фехралі розміщені на трубках в нішах бічних стінок печі та в поду. Бічні нагрівачі відкриті, а подові нагрівачі закриті керамічними плитками. Двері на завісах відкриваються зліва - направо. Піч футерована сучасними енергозберігаючими вогнетривкими і теплоізоляційними матеріалами. Є вентиляційні отвори з пробками в дверях і в зведенні печі для видалення можливих газових виділень і для установки контрольної термопари.

У комплект поставки входять паспорта та інструкції по експлуатації на електропіч і на терморегулятор, а також по одному запасному нагрівачу кожного типу, встановленого в піч. Параметри печі можуть змінюватися за погодженням із Замовником.

Умови поставки: Передоплата в розмірі 50%. Термін виготовлення до 20 робочих днів з моменту передоплати. Приймання виробу здійснюється на території Виконавця в присутності Замовника. Відвантаження виробу після 100% оплати. Виконавець забезпечує завантаження і митне оформлення вантажу. Забезпечується гарантійне (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:ТОВ "Бортек" © 2022