Категорії

ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС

Заполните форму и мы свяжемся с Вами!

Введите первые 5 символов слова “плеер”
Закрыть окно
Електрична піч СНО-5.5.5/4 И1
Електрична піч СНО-5.5.5/4 И1
?

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Виробник:Бортек
?

Наличие гарантийных обязательств производителем, подтверждает отсутствие в изделии дефектов и принимает на себя обязатель­ства по обеспечению бесплатного ремонта и замены вышедших из строя элементов, без вины пользователя, на протяжении всего срока гарантии. В результате невозможности ремонта изделия, полная его замена без потери технических характеристик.

Гарантійний термін: 12
?

Маркировка — нанесение условных знаков, букв, цифр, графических знаков или надписей на объект, с целью его дальнейшей идентификации (узнавания), указания его свойств и характеристик.

Маркування: Лабораторные СНО до 600°C
?

Страна в которой находится производство продукции.

Країна виробник: Україна

Електрична піч СНО-5.5.5/4 И1

Електропіч лабораторна СНО-5.5.5/4 И1 призначена для сушіння різних матеріалів та заготівель, відпуску металів, для лабораторних досліджень, низькотемпературного відпалу та іншої термообробки до 400 ºС.

Параметри печі можуть змінюватися за погодженням із Замовником. Ви можете замовити піч різних розмірів, комплектацій та модифікацій. ТОВ "Бортек" розробляє і виробляє електропечі різного призначення та конструкцій. А також, приймає заявки на ВИГОТОВЛЕННЯ НЕСТАНДАРТНОГО ОБЛАДНАННЯ.

У комплект поставки печі входять паспорта і інструкції по експлуатації на електропіч, на терморегулятор і один запасний нагрівальний елемент.

Умови поставки. Термін виготовлення печі до 20 робочих днів з моменту передоплати 50% (при відсутності на складі). Відвантаження виробу здійснюється після 100% оплати самовивезенням або відправка перевізником.
Забезпечується гарантійне (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування.

Надсилайте Ваші технічні завдання по e-mail: bortek@ukr.net

Технічні  характеристики
СНО-5.5.5/4 И1  
Матеріал робочої камери: И1 - чорний метал, покритий термостійкою фарбою
1 Номінальна потужність, кВт
4 ±0,5
2
Параметри електроживлення 220 В, 50 Гц 
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС
400
4 Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС 40...400
5 Розміри робочого простору, ширина × довжина × висота, мм 500 × 500 × 500
6 Габаритні розміри, мм, не більше, ширина × довжина × висота 750 × 750 × 850
7 Середовище в робочому просторі  Повітря 
8 Стабільність регулювання температури в  усталеному тепловому режимі, без садки, ºС ± 3
9 Марка цифрового терморегулятора  ТРП-08ТП (по замовчуванню)
10 Тип термопари ТХК 
11 Нагрівачі ТЕНи
12 Наявність перфорованих полиць, шт. 1*
13 Маса печі, кг 65

Примітка: * Кількість, форма полиць і навантаження на на них узгоджуються із Замовником.

Технічний опис. Камерна лабораторна піч СНО-5.5.5/4 И1 виконана в настільному варіанті та обладнана системою безпеки і автоматичним регулюванням температури на основі твердотільного безконтактного реле і мікропроцесорного терморегулятора ТРП-08ТП, котрий задає температуру, час виходу на режим і час знаходження на режимі. Електропіч може бути укомплектована мікропроцесорним терморегулятором ТРП-09ТП, який дозволяє задавати температуру, час набору температури і час витримки садки при вказаній температурі з можливістю програмування багатоступінчастого режиму нагріву (до 12 кроків «нагрів-поличка). Пульт управління розташований у нижній стороні печі. Нагрівачі (ТЕНи в нержавіючої оболонці) розташовані в бічних стінках камери і в поду. Піч футерована сучасними волокнистими теплоізоляційними матеріалами. Робоча камера печі виготовлена і​​з чорної сталі та покрита термостійкою фарбою. Є вхідні та вихідні (з шибером) отвори для видалення газоподібних продуктів сушіння. За додатковою угодою, на торцевій стінці печі можна встановити вентилятор, який забезпечує циркуляцію повітря в камері в горізонталоной площині. Двері на петлях відкриваються вручну зліва - направо. У печі встановлюються направляючі та висувний лоток під навантаження до 15 кг та висотою бортика 100 мм. Лотки з печі виймаються вручну. Кількість, форма і навантаження на полиці узгоджуються із Замовником.

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:ТОВ "Бортек" © 2021