Категорії

ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС

Заполните форму и мы свяжемся с Вами!

Введите первые 5 символов слова “сумерки”
Закрыть окно
Ванна для лудіння СВО-2.4.2/4
Ванна для лудіння СВО-2.4.2/4
?

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Виробник:Бортек
?

Наличие гарантийных обязательств производителем, подтверждает отсутствие в изделии дефектов и принимает на себя обязатель­ства по обеспечению бесплатного ремонта и замены вышедших из строя элементов, без вины пользователя, на протяжении всего срока гарантии. В результате невозможности ремонта изделия, полная его замена без потери технических характеристик.

Гарантійний термін: 12
?

Маркировка — нанесение условных знаков, букв, цифр, графических знаков или надписей на объект, с целью его дальнейшей идентификации (узнавания), указания его свойств и характеристик.

Маркування: СВО
?

Страна в которой находится производство продукции.

Країна виробник: Україна

Ванна для лудіння СВО-2.4.2/4

Комплектація: Ванна для лужіння СВО-2.4.2/4 з кришкою, пульт управління, запасний нагрівач, паспорта та інструкції з експлуатації на ванну та цифровий терморегулятор.
Умови поставки: Термін виготовлення 15 робочих днів з моменту передоплати 50%. Приймання виготовленої електропечі здійснюється на території Виконавця. 
Відвантаження: транспортною компанією або самовивозом після 100% оплати. Варіанти доставки, більш детально, обговорюються із Замовником з моменту передоплати, в залежності від наявності транспорту, розмірів приміщень і т.п. ТОВ "Бортек" забезпечує завантаження та митне оформлення вантажу на експорт. При необхідності, здійснюємо шефмонтаж обладнання, пусконалагоджувальні роботи та навчання персоналу на території Замовника.
Гарантія: забезпечується гарантійне (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування. Здійснюємо технічну підтримку, постачання комплектуючих, модернізацію та оновлення технічних характеристик обладнання, а також капітальний ремонт.

Ціни на обладнання надаються за запитом.

 

Технічні характеристики
СНО-2.4.2/4
1 Номінальна потужність, кВт
2,2
2
Параметри електроживлення 220 В, 50 Гц
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС
400
4 Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС 40...400
5 Стабільність регулювання температури в  усталеному тепловому режимі, без садки, ºС ± 5
6 Середовище в робочій камері  Повітря
7 Терморегулятор / Термопара ТРП-08-ТП (за замовчуванням) / ТХК
8 Розміри робочого простору ванни, ширина×довжина×висота, мм 200 × 400 × 200
9 Габаритні розміри, мм, ширина×довжина×висота 390 × 645 × 450
10 Розрахункова маса, кг 25

Параметри обладнання можуть змінюватися за погодженням із Замовником.

Технічний опис: Ванна СВО-2.4.2/4 призначена для плавки олова і олов'яно-свинцевих сплавів при температурі до 400 °С. У розплавлену полуду занурюють металеву деталь. Тонкий шар припою захищає від корозії та окислення. Ванна для лудіння обладнана системою автоматичного регулювання температури на основі твердотільного безконтактного реле і мікропроцесорного терморегулятора, що задає температуру, час набору температури і час витримки при вказаній температурі. Пульт управління виносний, настільний, із кабельним шлейфом 1,2 м. Можливе виготовлення ванни з вбудованим пультом управління. Нагрівачі (ТЕН-и в оболонці з н/ж сталі) розміщені в пазах із зовнішнього боку ванни. Власне ванна виготовлена ​​з н/ж сталі, товщиною 3,0 мм і футерована із зовнішньої сторони сучасними енергозберігаючими теплоізоляційними матеріалами. Не допускається перегрів ванни, при використанні припою, при якому відбувається дифузія металу в стінку ванни.


Схоже обладнання

          
      Електропіч-ванна CОТ-2.7,5.2/4 И2                                          Парафіноплавка СПТ-3,5.3,5.2,5/0,8    

 


Надсилайте Ваші технічні завдання на пошту:
bortek@ukr.net

Отримати консультацію та дізнатися ціни на обладнання Ви можете по телефону:
+38 (050) 462-8219
+38 (04595) 7-12-16

ОФІС – МЕНЕДЖЕР:
Пушкарук Наталія Володимирівна
 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:ТОВ "Бортек" © 2023