Категорії

ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС

Заполните форму и мы свяжемся с Вами!

Введите последние 3 символа слова “батарея”
Закрыть окно
Шахтна піч для газового азотування СШАМ-6.35/7
Шахтна піч для газового азотування СШАМ-6.35/7
?

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Виробник:Бортек
?

Наличие гарантийных обязательств производителем, подтверждает отсутствие в изделии дефектов и принимает на себя обязатель­ства по обеспечению бесплатного ремонта и замены вышедших из строя элементов, без вины пользователя, на протяжении всего срока гарантии. В результате невозможности ремонта изделия, полная его замена без потери технических характеристик.

Гарантійний термін: 12
?

Маркировка — нанесение условных знаков, букв, цифр, графических знаков или надписей на объект, с целью его дальнейшей идентификации (узнавания), указания его свойств и характеристик.

Маркування: СШАМ
?

Страна в которой находится производство продукции.

Країна виробник: Україна

Шахтна піч для газового азотування СШАМ-6.35/7

Технічні  характеристики
СШАМ-6.35/7
1 Номінальна потужність, кВт
100 ±5
2
Параметри електроживлення 3×380 В, 50 Гц
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС
700
4 Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС 40...700
5 Розміри робочого простору, ширина×довжина×висота, мм 600 × 3500
6 Стабільність підтримки температури в сталому тепловому режимі без садки, °С, не гірше ± 2
7 Тип термопари ТХА
8 Нагрівачі Суперфехраль
9 Середовище в робочому просторі Повітря, середа для азотування
10 Нерівномірність розподілу температури за обсягом камери, в сталому тепловому режимі, без садки, ºС, не більше ± 4


Електропіч СШАМ-6.35/7 призначена для високої відпустки та каталітичного газового азотування.

Вихідні дані: Вироби, що підлягають термообробці в печі - заготовки типу вал, шток, Ø200 × 3000 мм, до 800 кг. Електропіч обладнана системою автоматичного регулювання температури на основі твердотільних безконтактних реле і контролерів марки «Овен« ТРМ-РР-Щ2 ». Шафа управління виносна, підлогова з кабельним шлейфом 5 м. Герметизація робочого простору печі здійснюється за допомогою муфеля із жароміцної сталі, товщиною 8 мм, а також азбестового і теплового затворів. Герметизація робочого валу вентилятора здійснюється за допомогою масляного і теплового затворів.

Утилізація відпрацьованого газу здійснюється за допомогою водяного затвора і дожига відпрацьованого газу на свічки (узгоджується з Замовником). Забезпечується можливість підтримувати, в робочому просторі електропечі, надлишковий тиск газу <500 Па.

Для організації циркуляції пічної атмосфери всередині робочої камери встановлений знімний циліндричний екран з жароміцної сталі. Розміри екрану: Ø500 мм, H = 3400 мм. Також в печі є хрестовина для підвішування садки масою до 800 кг (конструкцію узгодити). Піч футерована сучасними енергозберігаючими вогнетривкими і теплоізоляційними матеріалами і призначена для промислового використання при термообробці металів та ін. Кришка печі піднімається електроприводом і відводиться на поворотному кронштейні в сторону. Є припливні і витяжні (з пробкою) вентиляційні отвори для регулювання швидкості охолодження садки.

У кришці печі є осередок з каталізатором для забезпечення дисоціації аміаку. Пічний газ подається на контролер-аналізатор «H2 Smart - Hydrogen analyzer», який призначений для контролю технологічних параметрів процесу азотування. Газова стійка забезпечує подачу робочих газів через регулювальні вентилі і ротаметри в піч. Подаються очищений аміак і окислювач (вода, можливо повітря). Також забезпечується подача азоту для продувки печі до і після процесу. Піч може перевозитися автотранспортом (корпус печі виготовлений з двох секцій, реторта і екран вантажаться окремо).

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:ТОВ "Бортек" © 2021