Категорії

ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС

Заполните форму и мы свяжемся с Вами!

Введите первые 2 символа слова “степень”
Закрыть окно
Камерна піч із захисною атмосферою СНЗ-6.8.4/12,5 Гк та вентилятором Камерна піч із захисною атмосферою СНЗ-6.8.4/12,5 Гк та вентилятором Камерна піч із захисною атмосферою СНЗ-6.8.4/12,5 Гк та вентилятором
Камерна піч із захисною атмосферою СНЗ-6.8.4/12,5 Гк та вентилятором
?

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Виробник:Бортек
?

Наличие гарантийных обязательств производителем, подтверждает отсутствие в изделии дефектов и принимает на себя обязатель­ства по обеспечению бесплатного ремонта и замены вышедших из строя элементов, без вины пользователя, на протяжении всего срока гарантии. В результате невозможности ремонта изделия, полная его замена без потери технических характеристик.

Гарантійний термін: 12
?

Маркировка — нанесение условных знаков, букв, цифр, графических знаков или надписей на объект, с целью его дальнейшей идентификации (узнавания), указания его свойств и характеристик.

Маркування: СНЗ
?

Страна в которой находится производство продукции.

Країна виробник: Україна

Камерна піч із захисною атмосферою СНЗ-6.8.4/12,5 Гк та вентилятором

Виготовлення промислових печей під Замовлення від українського виробника ТОВ "Бортек". Технічні характеристики та призначення електропечі СНЗ-6.8.4/12,5 Гк з вентилятором, захисною атмосферою та газощільним корпусом. 

Ціни на обладнання надаються за запитом.

Комплектація: Електропіч СНЗ-6.8.4/12,5 Гк з вентилятором, запасні нагрівачі кожного типу, трубки керамічні МКРТ кожного типу, фетр, паспорта та інструкції з експлуатації на електропіч, терморегулятор та термопару. Можлива поставка зварного піддону із жароміцної сталі 20Х23Н18, товщиною 10 мм, з ребрами жорсткості та термокомпенсаціонними розрізами. Умови поставки: Термін виготовлення 30 робочих днів з моменту передоплати 50%. Приймання виготовленої електропечі здійснюється на території Виконавця. Відвантаження: транспортною компанією або самовивозом після 100% оплати. Варіанти доставки, більш детально, обговорюються із Замовником з моменту передоплати, в залежності від наявності транспорту, розмірів приміщень і т.п. ТОВ "Бортек" забезпечує завантаження та митне оформлення вантажу на експорт. При необхідності, здійснюємо шефмонтаж обладнання, пусконалагоджувальні роботи та навчання персоналу на території Замовника. Гарантія: (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування. Здійснюємо технічну підтримку, постачання комплектуючих, модернізацію та оновлення технічних характеристик обладнання, а також капітальний ремонт.

Технічні характеристики
СНЗ-6.8.4/12,5 Гк з вентилятором
Гк – газощільний корпус
1 Номінальна потужність, кВт
32
2
Параметри електроживлення 3×380 В, 50 Гц
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС
1250
4 Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС 40...1250
5 Стабільність регулювання температури в  усталеному тепловому режимі, без садки, ºС ± 3
6 Середовище в робочій камері Захисна газова атмосфера / Повітря
7 Терморегулятор / Термопара ТРП-08-ТП (за замовчуванням) / ТПП
8 Розміри робочого простору, ширина×довжина×висота, мм 600 × 800 × 400
9 Габаритні розміри, мм, ширина×довжина×висота 1700 × 1800 × 2280
10 Розрахункова маса, кг 1400
11 Зварний піддон із жароміцної сталі, товщиною 10 мм, ребрами  жорсткості та термокомпенсаційними  розрізами за погодженням із Замовником
12 Наявність вентилятора присутній

Параметри печі можуть змінюватися за погодженням із Замовником.

Технічний опис: Електропіч СНЗ-6.8.4/12,5 Гк з вентилятором призначена для проведення різних видів термообробки без наявності зневуглецьованого шару, в процесі нагрівання під відпал, нормалізацію, гартування або відпуск, в стаціонарних умовах. Піч має газощільний корпус, штуцери введення і виведення захисного газу (азот, або аргон), мановакуумметри для контролю значення надлишкового тиску газу в печі (5 ÷ 20 мм вод.ст.). Герметизація печі забезпечує малі витрати робочих газів. Електропіч обладнана системою автоматичного регулювання температури на основі твердотільних безконтактних реле і мікропроцесорного терморегулятора, ща задає температуру, час виходу на режим та час знаходження на режимі. В терморегуляторі є вихід на компьютер за допомогою інтерфейса та програмного забезпечення, що додаються. В печі є автоматика безпеки, що спрацьовує у випадку перегрівання печі, чи її електронних блоків, та  відключає нагрівачі при відкриванні дверей. Піч футерована сучасними енергозберігаючими волокнистими, мікропористими, вогнетривкими та теплоізоляційними матеріалами. Це забезпечує швидкий вихід печі на заданий температурний режим та мінімізує  витрати електроенергії. Нагрівачі (спіралі з суперфехралі) встановлені на трубках в нішах бокових і торцевої стінок печі та в поду. Кінці трубок закріплені в пазах спеціальних кронштейнів з вогнетривкої кераміки, що забезпечує  надійність в роботі та легку заміну нагрівачів при необхідності. Подові нагрівачі закриті керамічними плитками. Піч можна перевозити автотранспортом.


Приймання готового виробу здійснюється на території Виконавця.
Все обладнання повністю виготовлено та індивідуально перевірено на нашому підприємстві ТОВ "Бортек".
   
       
Відвантаження виробу після 100% оплати. Виробник забезпечує завантаження та митне оформлення вантажу для експорту.
Забезпечується гарантійне (12 місяців з моменту відвантаження) та післягарантійне обслуговування.
   
  

 

СХОЖЕ ОБЛАДНАННЯ


                          
         СНЗ – 5.5.5/12 И2 Гк            СНЗ – 2,5.5.2,5/12,5 И2 Гк           СНЗ – 4.6.4/12,5 И2 Гк                           СНЗЛ – 1,6.2,5.1/12 И2 Гк    

Надсилайте Ваші технічні завдання на пошту:
bortek@ukr.net

Отримати консультацію та дізнатися ціни на обладнання Ви можете по телефону:
+38 (050) 462-8219
+38 (04595) 7-12-16

ОФІС – МЕНЕДЖЕР:
Пушкарук Наталія Володимирівна

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:ТОВ "Бортек" © 2021