Категорії

ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС

Заполните форму и мы свяжемся с Вами!

Введите первые 5 символов слова “скорпион”
Закрыть окно
Трубчаста електропіч СУОЛ-0,4.4/12 Трубчаста електропіч СУОЛ-0,4.4/12 Трубчаста електропіч СУОЛ-0,4.4/12 Трубчаста електропіч СУОЛ-0,4.4/12
Трубчаста електропіч СУОЛ-0,4.4/12
?

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Виробник:Бортек
?

Наличие гарантийных обязательств производителем, подтверждает отсутствие в изделии дефектов и принимает на себя обязатель­ства по обеспечению бесплатного ремонта и замены вышедших из строя элементов, без вины пользователя, на протяжении всего срока гарантии. В результате невозможности ремонта изделия, полная его замена без потери технических характеристик.

Гарантійний термін: 12
?

Маркировка — нанесение условных знаков, букв, цифр, графических знаков или надписей на объект, с целью его дальнейшей идентификации (узнавания), указания его свойств и характеристик.

Маркування: СУОЛ
?

Страна в которой находится производство продукции.

Країна виробник: Україна

Трубчаста електропіч СУОЛ-0,4.4/12

Лабораторна піч трубчаста СУОЛ-0,4.4/12 з двома отворами використовується в лабораторіях, на виробництві, в відділах метрології, відділі головного металурга, для проведення дослідів, аналізів, різних видів термообробки: гартування, нагрів, випал. Робоче середовище трубки - повітря. Трубчаста піч СУОЛ-0,4.4/12 конструктивно складається з керамічної труби, нагрівача (підтримання температури), платинової термопари ТПП (контроль температури), мікропроцесорного терморегулятора (управління електропіччю).
Ціни на обладнання надаються за запитом.

Комплектація: Електропіч трубчаста СУОЛ-0,4.4/12, запасні нагрівачі кожного типу, трубки керамічні МКРТ кожного типу, фетр, паспорта та інструкції з експлуатації на електропіч, терморегулятор та термопару ТПП.
Умови поставки: Термін виготовлення 15 робочих днів з моменту передоплати 50%. Приймання виготовленої електропечі здійснюється на території Виконавця. Відвантаження: транспортною компанією або самовивозом після 100% оплати. Варіанти доставки, більш детально, обговорюються із Замовником з моменту передоплати, в залежності від наявності транспорту, розмірів приміщень і т.п. ТОВ "Бортек" забезпечує завантаження та митне оформлення вантажу на експорт. При необхідності, здійснюємо шефмонтаж обладнання, пусконалагоджувальні роботи та навчання персоналу на території Замовника. Гарантія: забезпечується гарантійне (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування. Здійснюємо технічну підтримку, постачання комплектуючих, модернізацію та оновлення технічних характеристик обладнання, а також капітальний ремонт.

Технічні характеристики
СУОЛ-0,4.4/12
1 Номінальна потужність, кВт
4,5
2
Параметри електроживлення 220 В, 50 Гц
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС
1200
4 Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС 40...1200
5 Стабільність регулювання температури в  усталеному тепловому режимі, без садки, ºС ± 3
6 Середовище в робочій камері  Повітря
7 Терморегулятор / Термопара ТРП-08-ТП (за замовчуванням) / ТПП
8 Розміри робочого простору, діаметр × довжина, мм 40 × 400
9 Габаритні розміри, мм, ширина×довжина×висота 550 × 650 × 650
10 Розрахункова маса, кг 40

Параметри печі можуть змінюватися за погодженням із Замовником.

Технічний опис: Електропіч СУОЛ-0,4.4/12 призначена для проведення різних видів термообробки (відпал, випалення, нормалізація, гартування, відпуск та інше) в стаціонарних умовах. Робочий простір утворений керамічної трубкою з внутрішнім діаметром 40 мм. Кінці трубки закриваються знімними захисними пробками з вогнетривкого матеріалу. Датчик температури розташований із зовнішнього боку трубки. Електропіч обладнана системою автоматичного регулювання температури на основі твердотільних безконтактних реле і мікропроцесорного терморегулятора, ща задає температуру, час виходу на режим та час знаходження на режимі. Пульт управління роботою печі розміщений в нижній частині печі. В терморегуляторі є вихід на компьютер за допомогою інтерфейса та програмного забезпечення, що додаються. В печі є автоматика безпеки, що спрацьовує у випадку перегрівання печі, чи її електронних блоків. Піч футерована сучасними енергозберігаючими волокнистими, мікропористими, вогнетривкими та теплоізоляційними матеріалами. Це забезпечує швидкий вихід печі на заданий температурний режим та мінімізує витрати електроенергії. 


Схоже обладнання

  
           СУОЛ – 0,25.1/12,5                                     СУОЛ – 0,5.11/12,5                            СУОЛ – 0,75.0,2.4/7 Р (роз'ємний корпус)

Надсилайте Ваші технічні завдання на пошту:
bortek@ukr.net

Отримати консультацію та дізнатися ціни на обладнання Ви можете по телефону:
+38 (050) 462-8219
+38 (04595) 7-12-16

ОФІС – МЕНЕДЖЕР:
Пушкарук Наталія Володимирівна
 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:ТОВ "Бортек" © 2021