Категорії

ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС

Заполните форму и мы свяжемся с Вами!

Введите первые 4 символа слова “машина”
Закрыть окно
Роз'ємна трубчаста електропіч СУОЛ-0,75.0,2.4/3 Р Роз'ємна трубчаста електропіч СУОЛ-0,75.0,2.4/3 Р
Роз'ємна трубчаста електропіч СУОЛ-0,75.0,2.4/3 Р
?

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Виробник:Бортек
?

Наличие гарантийных обязательств производителем, подтверждает отсутствие в изделии дефектов и принимает на себя обязатель­ства по обеспечению бесплатного ремонта и замены вышедших из строя элементов, без вины пользователя, на протяжении всего срока гарантии. В результате невозможности ремонта изделия, полная его замена без потери технических характеристик.

Гарантійний термін: 12
?

Маркировка — нанесение условных знаков, букв, цифр, графических знаков или надписей на объект, с целью его дальнейшей идентификации (узнавания), указания его свойств и характеристик.

Маркування: СУОЛ
?

Страна в которой находится производство продукции.

Країна виробник: Україна

Роз'ємна трубчаста електропіч СУОЛ-0,75.0,2.4/3 Р

Лабораторна роз'ємна трубчаста піч СУОЛ-0,75.0,2.4/3 Р призначена для сушки матеріалів в стаціонарних умовах. Робочий простір печі виконано у вигляді прямокутної прохідної труби. Корпус печі роз'ємний і складається з двох частин: подової частини та кришки. Кришка встановлена на завісах та піднімається вручну (з противагою). При піднятій кришці можливо розміщувати зразки в робочому просторі.
Ціни на обладнання надаються за запитом.

Комплектація: Електропіч трубчаста СУОЛ-0,75.0,2.4/3 Р, запасні нагрівачі кожного типу, фетр, паспорта та інструкції з експлуатації на електропіч та терморегулятор.
Умови поставки: Термін виготовлення 15 робочих днів з моменту передоплати 50%. Приймання виготовленої електропечі здійснюється на території Виконавця. Відвантаження: транспортною компанією або самовивозом після 100% оплати. Варіанти доставки, більш детально, обговорюються із Замовником з моменту передоплати, в залежності від наявності транспорту, розмірів приміщень і т.п. ТОВ "Бортек" забезпечує завантаження та митне оформлення вантажу на експорт. При необхідності, здійснюємо шефмонтаж обладнання, пусконалагоджувальні роботи та навчання персоналу на території Замовника. Гарантія: забезпечується гарантійне (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування. Здійснюємо технічну підтримку, постачання комплектуючих, модернізацію та оновлення технічних характеристик обладнання, а також капітальний ремонт.

Технічні характеристики
СУОЛ-0,75.0,2.4/3 Р
1 Номінальна потужність, кВт
3,3
2
Параметри електроживлення 220 В, 50 Гц
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС
700
4 Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС 40...700
5 Стабільність регулювання температури в  усталеному тепловому режимі, без садки, ºС ± 3
6 Середовище в робочій камері  Повітря
7 Терморегулятор / Термопара ТРП-08-ТП (за замовчуванням) / ТХА
8 Розміри робочого простору, ширина × довжина × висота, мм 75 × 20 × 400
9 Габаритні розміри, ширина × довжина × висота, мм 500 × 500 × 400
10 Розрахункова маса, не більше, кг 40

Параметри печі можуть змінюватися за погодженням із Замовником.

Технічний опис: Електропіч СУОЛ-0,75.0,2.4/3 Р обладнана системою автоматичного регулювання температури на основі твердотільних безконтактних реле і мікропроцесорного терморегулятора, ща задає температуру, час виходу на режим та час знаходження на режимі. Можлива установка терморегулятора з виходом на комп'ютер за допомогою доданого інтерфейсу та програмного забезпечення. Пульт управління роботою печі виносний, настільний, із кабельним шлейфом довжиною до 1,5 м. Робочий простір печі виконано у вигляді прямокутної прохідний труби. Корпус печі роз'ємний і складається з двох частин: подовой частини і кришки. Кришка встановлена ​​на завісах і піднімається вручну (з противагою). При піднятій кришці можливо розміщувати зразки в робочому просторі. Нагрівачі (ТЕНи) встановлені вздовж осі робочого простору в поду і в кришці печі. Піч футерована сучасними вогнетривкими і теплоізоляційними матеріалами. Це забезпечує швидкий вихід на заданий температурний режим і мінімізує витрати електроенергії.


Схоже обладнання

   
           СУОЛ – 0,25.1/12,5                      СУОЛ – 0,4.4/12 (прохідна)                                   СУОЛ – 0,5.11/12,5                      

Надсилайте Ваші технічні завдання на пошту:
bortek@ukr.net

Отримати консультацію та дізнатися ціни на обладнання Ви можете по телефону:
+38 (050) 462-8219
+38 (04595) 7-12-16

ОФІС – МЕНЕДЖЕР:
Пушкарук Наталія Володимирівна
 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:ТОВ "Бортек" © 2022