ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС

Заполните форму и мы свяжемся с Вами!

Введите последние 4 символа слова “батарея”
Закрыть окно
Фільтр знезалізнення води 34 м³/год
?

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Виробник:Бортек
?

Наличие гарантийных обязательств производителем, подтверждает отсутствие в изделии дефектов и принимает на себя обязатель­ства по обеспечению бесплатного ремонта и замены вышедших из строя элементов, без вины пользователя, на протяжении всего срока гарантии. В результате невозможности ремонта изделия, полная его замена без потери технических характеристик.

Гарантійний термін: 12
?

Маркировка — нанесение условных знаков, букв, цифр, графических знаков или надписей на объект, с целью его дальнейшей идентификации (узнавания), указания его свойств и характеристик.

Маркування: Фильтр
?

Страна в которой находится производство продукции.

Країна виробник: Україна

Фільтр знезалізнення води 34 м³/год

Технічні  характеристики
      Значення        
1 Матеріал корпусу 
Чорна сталь 
2
Продуктивність, м3/год  34
3
Діаметр фільтра, мм 
2700
4 Висота  фільтра , мм  6500
5 Періодичність промивки  Через 1-2 доби 
6 Транспортування  Вантажний автомобіль 
7 Об’єм  завантаження фільтруючим матеріалом, м3 6,5
8 Розрахункова маса фільтра / фільтра заповненого, кг 5000 / 36000
9 Об’єм фільтра, м3 26
10 Температура навколишнього повітря від +5 до +35 °C
11 Тиск для води не більше 0,6 МПа
12 Утеплення фільтра Базальтові мати, оцинкована сталь


Фільтр дегазації та знезалізнення питної води складається з аератора, металевого корпуса, утепленого волокнистими теплоїзолюючими  матами, металопластикового зовнішнього покриття, системи внутрішніх трубопроводів, утримуючої нержавіючої сітки та активованої плаваючої засипки.

Вхідна вода, яка  повинна  бути очищена, поступає до аератора, де відбувається, з однієї сторони дегазація - видалення CO2, NH3, H2S,  Rn, а з іншої сторони, насищенням її киснем повітря, після   чого  вода  потрапляє в контактний фільтр, де процес  окислення заліза Fe +2 , розчиненого  у воді, до нерозчинного Fe +3,  відбувається безпосередньо на  гранулах  активованого завантаження фільтру. Отримуваний гідроксид заліза  відфільтровується  на активній засипці та періодично, в процесі  регенерації фільтра,  викидається в каналізацію. Очищена вода  потрапляє самовиливом  в резервуар чистої води. 

Аератор-дегазатор обладнаний вікнами для подачі  повітря   та розпилювачем  води. У верхній частині аератор обладнаний кришкою, через яку проводиться технічне обслуговування чи ремонт. Фільтр оснащено аварійним переливом. Для виконання робіт в середині фільтру, фільтр  обладнано внутрішньою драбиною та люком. В середній частині фільтру знаходиться утримуюча решітка, котра тримає плаваюче завантаження в зануреному вигляді та слугує границею розподілу резервуарів  з чистою та водою для очищення. В утримуючій решітці виконано люк для обслуговування, через який проводиться заміна та поповнення плаваючої засипки. 

Люк знаходиться під внутрішньою драбиною. З зовнішньої сторони фільтра встановлена зовнішня драбину, а на верхній стороні фільтра є перила для забезпечення безпеки обслуговуючого персоналу.

Всі  матеріали , що застосовані при виготовленні фільтру  входять в „Перелік матеріалів та реагентів, дозволених Міністерством охорони здоров’я для використання в практиці господарчо-питного водопостачання”.

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:ТОВ "Бортек" © 2022