Категорії

ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС

Заполните форму и мы свяжемся с Вами!

Введите последние 5 символов слова “копыто”
Закрыть окно
Електропіч камерна СНО-3.5.3/12,5 Електропіч камерна СНО-3.5.3/12,5 Електропіч камерна СНО-3.5.3/12,5
Електропіч камерна СНО-3.5.3/12,5
?

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Виробник:Бортек
?

Наличие гарантийных обязательств производителем, подтверждает отсутствие в изделии дефектов и принимает на себя обязатель­ства по обеспечению бесплатного ремонта и замены вышедших из строя элементов, без вины пользователя, на протяжении всего срока гарантии. В результате невозможности ремонта изделия, полная его замена без потери технических характеристик.

Гарантійний термін: 12
?

Маркировка — нанесение условных знаков, букв, цифр, графических знаков или надписей на объект, с целью его дальнейшей идентификации (узнавания), указания его свойств и характеристик.

Маркування: СНО до 1360°C
?

Страна в которой находится производство продукции.

Країна виробник: Україна

Електропіч камерна СНО-3.5.3/12,5

Комплектація: Електропіч камерна з горизонтальним завантаженням СНО-3.5.3/12,5; запасні нагрівачі та керамічні трубки МКР кожного типу, встановлених у печі; паспорта та інструкції по експлуатації на електропіч і терморегулятор. Додатково обмовляється: поставка зварного піддону із жароміцної сталі, товщиною 10 мм, з ребрами жорсткості та термокомпенсаціонними розрізами; поставка завантажувального столу на колесах; комплектація печі віброгасильними опорами.

Ціни надаються за запитом.

Умови поставки: Термін виготовлення 30 робочих днів з моменту передоплати 50%. Приймання здійснюється на території Виконавця. Відвантаження: самовивозом після 100% оплати. Варіанти доставки детально обговорюються із Замовником з моменту передоплати, в залежності від наявності транспорту, розмірів приміщень і т.п. ТОВ "Бортек" забезпечує завантаження та митне оформлення вантажу на експорт. При необхідності, проводимо шефмонтаж, пусконалагоджувальні роботи та навчання персоналу на території Замовника. Гарантія: протягом 12 місяців та післягарантійне обслуговування. Здійснюємо технічну підтримку, постачання комплектуючих, модернізацію та оновлення технічних характеристик обладнання, ремонт.

Технічні характеристики СНО-3.5.3/12,5
1 Номінальна потужність, кВт 12 Зварний піддон із жароміцної сталі

Запасні нагрівачі і керамічні трубки МКР
2 Параметри електроживлення 3×220 В, 50 Гц
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС 1250
4 Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС 40...1250
5 Стабільність регулювання температури в  усталеному тепловому режимі, без садки, ºС ± 3
6 Середовище в робочій камері  Повітря
7 Терморегулятор / Термопара ТРП-08-ТП (за замовчуванням) / ТПП
8 Розміри робочого простору, ширина × довжина × висота, мм 300 × 500 × 300
9 Габаритні розміри, ширина × довжина × висота, мм 1360 × 1350 × 1600
10 Наявність вентилятора (для обдування садки та організації руху атмосфери в робочій камері) за погодженням із Замовником

Параметри печі можуть змінюватися за погодженням із Замовником.

Технічний опис: Промислова електропіч СНО-3.5.3/12,5 призначена для термообробки різних матеріалів в стаціонарних умовах. Електропіч обладнана системою автоматичного регулювання температури на основі твердотільних безконтактних реле і мікропроцесорного терморегулятора, що задає температуру, час виходу на режим і час знаходження на режимі (до 12 кроків «нагрів - поличка»). Терморегулятор може мати вихід на комп'ютер (інтерфейс і програмне забезпечення надаються) для візуалізації та архівування процесів, а також управління роботою печі з комп'ютера. У печі є автоматика безпеки, що спрацьовує у разі перегріву печі або її електронних блоків, відключає нагрівачі при відкриванні дверей. Пульт управління роботою печі розміщений на лівому боці. Нагрівачі розміщені на трубках в нішах бічних і торцевої стінок та в поду. Подові нагрівачі закриті керамічними плитками. Футеровка виконана із сучасних енергозберігаючих матеріалів з малими значеннями теплоємності і теплопровідності. У корпусі встановлені  приточні та витяжні (із заслінкою) вентиляційні отвори з пробками для видалення, при необхідності, можливих газових виділень. Двері на завісах відкриваються вручну зліва - направо. Забезпечується щільне прилягання дверей до корпусу печі. 

Піч можна перевозити автотранспортом. 


Схоже обладнання

       
                    СНО – 4.8.3/12,5                                                СНО – 6.8.5/13                                 СНО – 8.16.5/11                                      СНО – 9.12.6/11    

Надсилайте Ваші технічні завдання на пошту:
bortek@ukr.net

Отримати консультацію та дізнатися ціни на обладнання Ви можете по телефону:
+38 (050) 462-8219
+38 (04595) 7-12-16

ОФІС – МЕНЕДЖЕР:
Пушкарук Наталія Володимирівна

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:ТОВ "Бортек" © 2022