Категорії

ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС

Заполните форму и мы свяжемся с Вами!

Введите последние 5 символов слова “электрон”
Закрыть окно
Електропіч Муфельна СНО-5.10.4/13 Електропіч Муфельна СНО-5.10.4/13 Електропіч Муфельна СНО-5.10.4/13 Електропіч Муфельна СНО-5.10.4/13
Електропіч Муфельна СНО-5.10.4/13
?

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Виробник:Бортек
?

Наличие гарантийных обязательств производителем, подтверждает отсутствие в изделии дефектов и принимает на себя обязатель­ства по обеспечению бесплатного ремонта и замены вышедших из строя элементов, без вины пользователя, на протяжении всего срока гарантии. В результате невозможности ремонта изделия, полная его замена без потери технических характеристик.

Гарантійний термін: 12
?

Маркировка — нанесение условных знаков, букв, цифр, графических знаков или надписей на объект, с целью его дальнейшей идентификации (узнавания), указания его свойств и характеристик.

Маркування: СНО до 1360°C
?

Страна в которой находится производство продукции.

Країна виробник: Україна

Електропіч Муфельна СНО-5.10.4/13

Комплектація: Камерна електропіч з горизонтальним завантаженням СНО-5.10.4/13; запасні нагрівачі та керамічні трубки МКР кожного типу, встановлених у печі; паспорта та інструкції по експлуатації на електропіч і терморегулятор. Додатково обмовляється: поставка зварного піддону із жароміцної сталі, товщиною 10 мм, з ребрами жорсткості та термокомпенсаціонними розрізами; завантажувальний стіл на колесах; комплектація віброгасильними опорами, програмованим терморегулятором та інше.
    
Ціни надаються за запитом.

Умови поставки: Термін виготовлення 30 робочих днів з моменту передоплати 50%. Приймання здійснюється на території Виконавця. Відвантаження: самовивозом після 100% оплати. Варіанти доставки детально обговорюються із Замовником з моменту передоплати, в залежності від наявності транспорту, розмірів приміщень і т.п. ТОВ "Бортек" забезпечує завантаження та митне оформлення вантажу на експорт. При необхідності, проводимо шефмонтаж, пусконалагоджувальні роботи та навчання персоналу на території Замовника. Гарантія: протягом 12 місяців та післягарантійне обслуговування. Здійснюємо технічну підтримку, постачання комплектуючих, модернізацію та оновлення технічних характеристик обладнання, ремонт.

Технічні характеристики СНО-5.10.4/13 Робочий простір
1 Номінальна потужність, кВт 38 ±5
500 × 1000 × 400
(ширина×довжина×висота), мм
2
Параметри електроживлення 3×380 В, 50 Гц
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС 1300
4 Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС 40...1300
5 Марка терморегулятора / Тип термопари ТРП-08-ТП (за замовчуванням) / ТПП
6 Матеріал  спіральних нагрівачів  Фехраль Х23Ю5Т
7 Середовище в робочому просторі  Повітря 
8 Стабільність регулювання температури в  усталеному тепловому режимі, без садки, ºС ± 3
9 Габаритні розміри, мм, ширина×довжина×висота 1500 × 1800 × 1600
10 Розрахункова маса, кг 1500
11 Зварний піддон із жароміцної сталі, товщиною 10 мм, ребрами  жорсткості та термокомпенсаційними  розрізами за погодженням із Замовником

Технічний опис: Електропіч СНО-5.10.4/13 обладнана системою автоматичного регулювання температури на основі твердотільних безконтактних реле і мікропроцесорного терморегулятора, ща задає температуру, час виходу на режим та час знаходження на режимі. В терморегуляторі є вихід на компьютер за допомогою інтерфейса та програмного забезпечення, що додаються. В печі є автоматика безпеки, що спрацьовує у випадку перегрівання печі, чи її електронних блоків, та  відключає нагрівачі при відкриванні дверей. Піч футерована сучасними енергозберігаючими волокнистими, мікропористими, вогнетривкими та теплоізоляційними матеріалами. Це забезпечує швидкий вихід печі на заданий температурний режим та мінімізує  витрати електроенергії.  Нагрівачі (спіралі з суперфехралі) встановлені на трубках в нішах бокових і торцевої стінок печі та в поду. Кінці трубок закріплені в пазах спеціальних кронштейнів з вогнетривкої кераміки,  що забезпечує  надійність в роботі та легку заміну нагрівачів при необхідності. Подові нагрівачі закриті керамічними плитками. Двері відчиняються вручну, на завісах. Можлива установка електроприводу для підйому двері. У печі є припливний (у дверях) та витяжний (в перекритті печі) вентиляційні отвори з пробками для видалення можливих газових виділень при проведенні термообробки та прискоренню охолодження печі (при необхідності). Піч можна перевозити автотранспортом.


Схоже обладнання

        
                   СНО – 4.8.3/12,5                                                СНО – 6.8.5/13                                 СНО – 8.16.5/11                                      СНО – 9.12.6/11    

Надсилайте Ваші технічні завдання на пошту:
bortek@ukr.net

Отримати консультацію та дізнатися ціни на обладнання Ви можете по телефону:
+38 (050) 462-8219
+38 (04595) 7-12-16

ОФІС – МЕНЕДЖЕР:
Пушкарук Наталія Володимирівна

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:ТОВ "Бортек" © 2021