Категорії

ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС

Заполните форму и мы свяжемся с Вами!

Введите первые 4 символа слова “индикатор”
Закрыть окно
Електропіч сушильна СНО-2.5.2/4 И1 Електропіч сушильна СНО-2.5.2/4 И1
Електропіч сушильна СНО-2.5.2/4 И1
?

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Виробник:Бортек
?

Наличие гарантийных обязательств производителем, подтверждает отсутствие в изделии дефектов и принимает на себя обязатель­ства по обеспечению бесплатного ремонта и замены вышедших из строя элементов, без вины пользователя, на протяжении всего срока гарантии. В результате невозможности ремонта изделия, полная его замена без потери технических характеристик.

Гарантійний термін: 12
?

Маркировка — нанесение условных знаков, букв, цифр, графических знаков или надписей на объект, с целью его дальнейшей идентификации (узнавания), указания его свойств и характеристик.

Маркування: Лабораторные СНО до 600°C
?

Страна в которой находится производство продукции.

Країна виробник: Україна

Електропіч сушильна СНО-2.5.2/4 И1

Комплектація: Електропіч СНО-2.5.2/4 И1, запасні нагрівачі кожного типу, паспорта та інструкції з експлуатації на електропіч та терморегулятор.
Умови поставки: Термін виготовлення 15 робочих днів з моменту передоплати 50%. Приймання виготовленої електропечі здійснюється на території Виконавця. 
Відвантаження: транспортною компанією або самовивозом після 100% оплати. Варіанти доставки, більш детально, обговорюються із Замовником з моменту передоплати, в залежності від наявності транспорту, розмірів приміщень і т.п. ТОВ "Бортек" забезпечує завантаження та митне оформлення вантажу на експорт. При необхідності, здійснюємо шефмонтаж обладнання, пусконалагоджувальні роботи та навчання персоналу на території Замовника.
Гарантія: забезпечується гарантійне (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування. Здійснюємо технічну підтримку, постачання комплектуючих, модернізацію та оновлення технічних характеристик обладнання, а також капітальний ремонт.
      

Технічні характеристики СНО-2.5.2/4 И1 Зовнішній вигляд
1 Тип нагріву Електрика Нагрівальний елемент ТЕН
2 Нагрівальні елементи ТЕНи
3 Встановлена потужність, кВт 1
4
Параметри електроживлення 220 В, 50 Гц
5
Максимальна температура в робочому просторі, ºС 400
6 Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС 40...400
7 Терморегулятор / Термопара ТРП-08-ТП (за замовчуванням) / ТХА
8 Стабільність регулювання температури в усталеному тепловому режимі, без садки, ºС ± 5
9 Матеріал внутрішньої камери И1 - чорна сталь, покрита термостійкою фарбою
10 Розміри робочого простору, ширина×довжина×висота, мм 200 (Ш) × 500 (Д) × 200 (В)
11 Середовище в робочій камері Повітря
12 Об'єм робочої камери, л 20 
13 Наявність полиць і направляючих до них, шт 1 (за погодженням із Замовником)
14 Наявність циркуляційного вентилятора Немає
15 Габаритні розміри, ширина×довжина×висота, мм, не більше 370 (Ш) × 680 (Д) × 500 (В)
16 Розрахункова маса печі, кг 20

Параметри печі можуть змінюватися за погодженням із Замовником.

Технічний опис:
 Піч лабораторна СНО-2.5.2/4 И1 призначена для проведення сушіння і прокалки різних матеріалів в стаціонарних умовах. У печі є припливне (в дверях) і витяжною (в перекритті печі) вентиляційні отвори з пробками для видалення можливих газових виділень, при проведенні термообробки, і для прискорення охолодження печі (при необхідності). Піч обладнана системою автоматичного регулювання температури на основі твердотільних безконтактних реле і мікропроцесорного терморегулятора, ща задає температуру, час виходу на режим і час знаходження на режимі. Можлива установка терморегулятора з виходом на комп'ютер за допомогою доданих інтерфейсу і програмного забезпечення. У електропечі присутній автоматика безпеки, що спрацьовує в разі перегріву печі або її електронних блоків, відключає нагрівачі при відкриванні дверей. Піч Футерування сучасними енергозберігаючими волокнистими, мікропористими, вогнетривкими і теплоізоляційними матеріалами.Це забезпечує швидкий вихід на заданий температурний режим і мінімізує витрати електроенергії. Нагрівачі (ТЕНи в нержавіючої оболонці) встановлені в нішах бічних стінок печі. Для зменшення градієнта температури па обсягом камери печі є можливість встановити циркуляційний вентилятор, який забезпечить рівномірний розподіл температури і циркуляцію повітря у вертикальній площині камери (за бажанням Замовника, можливе виконати циркуляцію пічної атмосфери в горизонтальній площині).


СХОЖЕ ОБЛАДНАННЯ

          
СНО – 3,5.3,5.3,5/3,5 И1 з вентилятором                   СНО – 3,5.3,5.3,5/3,5 И2              

Надсилайте Ваші технічні завдання на пошту:
bortek@ukr.net

Отримати консультацію та дізнатися ціни на обладнання Ви можете по телефону:
+38 (050) 462-8219
+38 (04595) 7-12-16

ОФІС – МЕНЕДЖЕР:
Пушкарук Наталія Володимирівна

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:ТОВ "Бортек" © 2020