Категорії

ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС

Заполните форму и мы свяжемся с Вами!

Введите последние 5 символов слова “электрон”
Закрыть окно
Електропіч шахтна цементаційна СШЦМ-6.10/11 Електропіч шахтна цементаційна СШЦМ-6.10/11 Електропіч шахтна цементаційна СШЦМ-6.10/11
Електропіч шахтна цементаційна СШЦМ-6.10/11
?

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Виробник:Бортек
?

Наличие гарантийных обязательств производителем, подтверждает отсутствие в изделии дефектов и принимает на себя обязатель­ства по обеспечению бесплатного ремонта и замены вышедших из строя элементов, без вины пользователя, на протяжении всего срока гарантии. В результате невозможности ремонта изделия, полная его замена без потери технических характеристик.

Гарантійний термін: 12
?

Маркировка — нанесение условных знаков, букв, цифр, графических знаков или надписей на объект, с целью его дальнейшей идентификации (узнавания), указания его свойств и характеристик.

Маркування: СШЦМ
?

Страна в которой находится производство продукции.

Країна виробник: Україна

Електропіч шахтна цементаційна СШЦМ-6.10/11

Технічні  характеристики
СШЦМ-6.10/11 
1 Номінальна потужність, кВт
50
2
Параметри електроживлення 3×380 В, 50 Гц
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС
1100
4 Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС 40...1100
5 Розміри робочого простору, діаметр×довжина, мм 600 × 1000
6 Габаритні розміри, мм, не більше (діаметр × висота) 1800 × 3000
7 Стабільність підтримки температури в сталому тепловому режимі без садк, °С, не гірше ± 3
8 Тип терморегулятора / Тип термопари ТРП-08-ТП (по замовчуванню) / ТХА
9 Механізм підйому кришки Електропривід
10 Кількість зон нагріву 1
11 Матеріал нагрівачів Ніхром

Цементація (та нітроцементація) проводиться в шахтній печі, що містить муфель з матеріалу 20Х23Н18, товщиною 8 мм. Карбюризатор - рідкі вуглеводні (гас і ін.), або цементаційний газ (ендогаз). Використовуючи триетаноламін можна проводити рідинну нітроцементацію. Витрата карбюризаторів на 1 м² цементованої поверхні в середньому складає 0,35 ... 0,4 м³/год для газоподібного і 0,1 ... 0,12 л/год для рідкого (гас, синтин, піробензол, уайт-спірит). Електропіч обладнана системою автоматичного регулювання температури на базі мікропроцесорного терморегулятора і твердотільних безконтактних реле, футерована сучасними мікропористими і волокнистими енергозберігаючими матеріалами. На кришці печі встановлений циркуляційний вентилятор з дифузором. Вал, робоче колесо вентилятора та дифузор вироблені з жароміцної сталі. В кришці є патрубки з заглушками для розміщення контрольних термопари та зразка. Також є система контрольованої подачі гасу та подачі цементаційного газу, чи аміаку. Нагріваючі елементи виготовлені з ніхрому. 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:ТОВ "Бортек" © 2021