Категорії

ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС

Заполните форму и мы свяжемся с Вами!

Введите первые 4 символа слова “громадина”
Закрыть окно
Електропіч з викотним подом СДО-10.13.10/4,5 И1 та вентилятором Електропіч з викотним подом СДО-10.13.10/4,5 И1 та вентилятором
Електропіч з викотним подом СДО-10.13.10/4,5 И1 та вентилятором
?

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Виробник:Бортек
?

Наличие гарантийных обязательств производителем, подтверждает отсутствие в изделии дефектов и принимает на себя обязатель­ства по обеспечению бесплатного ремонта и замены вышедших из строя элементов, без вины пользователя, на протяжении всего срока гарантии. В результате невозможности ремонта изделия, полная его замена без потери технических характеристик.

Гарантійний термін: 12
?

Маркировка — нанесение условных знаков, букв, цифр, графических знаков или надписей на объект, с целью его дальнейшей идентификации (узнавания), указания его свойств и характеристик.

Маркування: СДО до 600°C
?

Страна в которой находится производство продукции.

Країна виробник: Україна

Електропіч з викотним подом СДО-10.13.10/4,5 И1 та вентилятором

Виготовлення промислових печей під Замовлення від українського виробника ТОВ "Бортек". 
Ціни на обладнання надаються за запитом.

Комплектація: Електропіч СДО-10.13.10/4,5 И1, запасні нагрівачі кожного типу, паспорта та інструкції з експлуатації на електропіч та терморегулятор.
Умови поставки: Термін виготовлення 20 робочих днів з моменту передоплати 50%. Приймання виготовленої електропечі здійснюється на території Виконавця. Відвантаження: транспортною компанією або самовивозом після 100% оплати. Варіанти доставки, більш детально, обговорюються із Замовником з моменту передоплати, в залежності від наявності транспорту, розмірів приміщень і т.п. ТОВ "Бортек" забезпечує завантаження та митне оформлення вантажу на експорт. При необхідності, здійснюємо шефмонтаж обладнання, пусконалагоджувальні роботи та навчання персоналу на території Замовника. Гарантія: забезпечується гарантійне (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування. Здійснюємо технічну підтримку, постачання комплектуючих, модернізацію та оновлення технічних характеристик обладнання, а також капітальний ремонт.

Технічні характеристики
СДО-10.13.10/4,5 И1
1 Номінальна потужність, кВт
25
2
Параметри електроживлення 3×380 В, 50 Гц
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС
450
4 Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС 40...450
5 Стабільність регулювання температури в  усталеному тепловому режимі, без садки, ºС ± 3
6 Середовище в робочій камері  Повітря
7 Терморегулятор / Термопара ТРП-08-ТП (за замовчуванням) / ТХК
8 Розміри робочого простору, ширина×довжина×висота, мм 1000 × 1300 × 1000
9 Габаритні розміри, мм, ширина×довжина×висота 1650 × 4200 × 1900
10 Розрахункова маса, кг 880
11 Наявність вентилятора (для рівномірного розподілу температури по робочій камері) за погодженням із Замовником

Параметри печі можуть змінюватися за погодженням із Замовником.

Технічний опис: Електропіч СДО-10.13.10/4,5 И1 з вентилятором призначена для проведення різних видів низькотемпературної обробки різних матеріалів в стаціонарних умовах. У печі є припливний (у дверях) та витяжний (в перекритті печі) вентиляційні отвори з пробками для видалення можливих газових виділень при проведенні термообробки та прискоренню охолодження печі (при необхідності). Електропіч обладнана системою автоматичного регулювання температури на основі твердотільних безконтактних реле і мікропроцесорного терморегулятора, ща задає температуру, час виходу на режим та час знаходження на режимі. Можлива установка терморегулятора з виходом на комп'ютер за допомогою доданих інтерфейсу і програмного забезпечення. В печі є автоматика безпеки, що спрацьовує у випадку перегрівання печі, чи її електронних блоків, та  відключає нагрівачі при відкриванні дверей. Піч футерована сучасними енергозберігаючими волокнистими, мікропористими, вогнетривкими та теплоізоляційними матеріалами. Це забезпечує швидкий вихід печі на заданий температурний режим та мінімізує витрати електроенергії. Пульт управління розміщений на лівому боці печі. Нагрівачі (ТЕНи в нержавіючої оболонці) встановлені в нішах бічних стінок печі. Для зменшення градієнта температури за обсягом робочої камери під склепінням печі встановлений циркуляційний вентилятор, що забезпечує циркуляцію повітря у вертикальній площині (за бажанням Замовника можливе виконати циркуляцію пічної атмосфери в горизонтальній площині). Піч можна перевозити автотранспортом.


Схоже обладнання

   
  СДО – 17.21.15/1,7 И1 з вентилятором       СДО – 24.9.4,5/2 И1 з вентилятором         СДО – 30.40.20/3 И1 з вентилятором            СДО – 30.78.17/5 И1 з вент

Надсилайте Ваші технічні завдання на пошту:
bortek@ukr.net

Отримати консультацію та дізнатися ціни на обладнання Ви можете по телефону:
+38 (050) 462-8219
+38 (04595) 7-12-16

ОФІС – МЕНЕДЖЕР:
Пушкарук Наталія Володимирівна
 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:ТОВ "Бортек" © 2021